Strhujúca novinka na Zachej.sk: Neuhasiteľný plameň Gemmy Galgani

Spoznajte život svätej mystičky z pohľadu jej spovedníka

Meno svätej Gemmy Galgani [čítaj Džema Galgani] nie je na Slovensku neznámym pojmom. Táto talianska mystička, ktorá zomrela vo veku 25 rokov, je patrónkou pri pokušeniach diablom a je veľmi obľúbenou sväticou na celom svete. Na jej príhovor boli udelené veľké milosti a mnohí zatvrdilí hriešnici sa obrátili vďaka jej orodovaniu u Boha takpovediac v poslednej chvíli. Niet pochýb, že Gemma je sväticou aj pre našu dobu; svoje „duchovné deti“ totiž neopúšťa ani v tých najťažších skúškach.

Aby sme vám priblížili život tejto výnimočnej svätice, rozhodli sme sa vydať novinku Neuhasiteľný plameň Gemmy Galgani, ktorá je životopisom tejto svätice z pohľadu jej spovedníka otca Germana. Vďaka tejto knihe spoznáte neuveriteľný životný príbeh tohto dievčaťa, ktoré žilo veľmi jednoduchým a pokorným životom.

V Gemminom srdci bol v každom okamihu na prvom mieste Ježiš. Gemma sa zaľúbila do Ukrižovaného a zakúsila nesmiernu radosť z Boha a jeho lásky. Veľmi trpezlivo a hrdinsky znášala všetky utrpenia a choroby, ktorých bolo v jej živote skutočne mnoho. Bez váhania ich obetovala za iných, najmä za hriešnikov a za duše v očistci. Okrem telesných bolestí a útokov satana mala aj stigmy, znášala korunovanie tŕním a bola mysticky bičovaná.

Naša čitateľka Lucia o knihe napísala: „Musím sa priznať, že pred touto knihou som okrem mena nevedela nič o tejto svätici. No i tak ma k nej niečo priťahovalo a keď som sa dozvedela o tejto publikácii, hneď som si ju stiahla v elektronickej podobe a okamžite začala čítať. A neľutujem. Tento pútavý a fascinujúci životopis je poctou samotného autora tejto neobyčajnej žene, ktorá od útleho detstva žila v posvätnom spojení s Ježišom Kristom. Túto knihu odporúčam každému, kto sa chce dozvedieť niečo o svätej Gemme Galgani a zároveň sa jej príbehom aj duchovne obohatiť. Neuhasiteľný plameň Gemmy Galgani je vynikajúce čítanie, knihu nepustíte z rúk kým ju nedočítate do konca!“

V knihe Neuhasiteľný plameň Gemmy Galgani nájdete:
  • popis Gemminých zjavení a extáz
  • viac o Gemminej úcte k Najsvätejšej oltárnej sviatosti
  • vzťah Gemmy s jej anjelom strážnym
  • detaily o Gemminom utrpení
  • a ešte oveľa viac
Knihu Neuhasiteľný plameň Gemmy Galgani môžete získať so zľavou 20 % do 14.4.2021.
Martina Bednáriková, Zachej.sk
5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre