KNIHA ROKA 2021 na Zachej.sk: Zasvätenie sa svätému Jozefovi

Spoznajte knihu, ktorá vám otvorí dvere k svätému Jozefovi

V piatok 19. marca oslavujeme v liturgickom kalendári sviatok svätého Jozefa. Navyše slávime až do 8. decembra 2021 Rok svätého Jozefa! Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli vydať novú knihu Zasvätenie sa svätému Jozefovi od otca Donalda Callowaya MIC, ktorá vám pomôže prežiť nielen tento piatok, ale celý rok skutočne naplno.

Autor knihy Donald Calloway je člen Spoločnosti kňazov mariánov od Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Vo svojom živote si prešiel skutočne všetkým; dokonca bol niekoľkokrát vo väzení. Po svojom radikálnom obrátení sa stal kňazom a dnes sa venuje šíreniu úcty k Panne Márii a jej ženíchovi, svätému Jozefovi. Kniha Zasvätenie sa svätému Jozefovi je plodom jeho intenzívnej práce a ponúka viac než 400 strán fascinujúceho obsahu o svätom Jozefovi, ktorý vo Svätom písme nepovedal ani jednu vetu!

Kniha Zasvätenie sa svätému Jozefovi je bohato koncipovaným programom zasvätenia sa svätému Jozefovi, vďaka ktorému sa naučíte otvoriť svoj život tajomstvám, moci a neustálej láske tohto svätca, všeobecného patróna Cirkvi a postrachu zlých duchov. Úryvok z tejto knihy si môžete prečítať v našom článku Prijmite svätého Jozefa ako svojho duchovného otca.

V cirkevne schválenej knihe Zasvätenie sa svätému Jozefovi nájdete:
  • 33-dňový program zasvätenia sa
  • úvahy o 10 tajomstvách svätého Jozefa
  • modlitby a pobožnosti k tomuto svätcovi
  • a ešte oveľa viac!

Otec Dominik Chmielewski, obľúbený saleziánsky autor, o tejto knihe povedal: Nastal čas, aby ste objavili sv. Jozefa. Je čas zveriť mu seba a svoju rodinu. Toto je najlepšia duchovná investícia roku a táto kniha vám veľmi pomôže.

Nezmeškajte príležitosť a využite možnosť zasvätiť sa tomuto mocnému Božiemu mužovi ešte počas Roku svätého Jozefa! Knihu môžete získať so zľavou 12 % len za 11,35 €.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre