Vyhrajte 20 Eur za recenziu

Milí Zachejáci,

už ste sa niekedy podelili o svoje pocity po prečítaní knihy? Rozprávali ste o prečítanej knihe svojim priateľom, známym či doma v rodinách? Áno? A nám ste o tom už napísali?

Ak áno, tak my v Zachej.sk sa z toho veľmi tešíme, lebo aj Váš názor na knihu pomôže naším čitateľom pri výbere titulu. Ak ste to ešte neurobili, tak to vyskúšajte. Je to úplne jednoduché. Pridajte na našej stránke ku prečítanej knihe komentár a my aj ďalší Zachejáci Vám budeme veľmi vďační. No a to nie je všetko. Každý mesiac jedného z vás vyžrebujeme a výhercovi darujeme 20,- Eur na nákup tovaru v našom e-shope. No, nie je to super? Do dnešného dňa sme už rozdali za recenzie 65 výhier v hodnote 1300 Eur. Tak neváhajte a pridajte sa aj Vy!

20 Eur za názor na knihu vyhrali napríklad:

pani Katarína (137) 1 2 3 4 5 na knihu Judáš – Záblesk v tme

Záblesk v tme alebo Judáš možno nahradiť aj slovami „nesúďte človeka“, stačí sa pozrieť k päte kríža, a Ježiš nám zo srdca odpustí a prijme nás ako stratenú ovečku. Judáš bol štylizovaný a charakterizovaný z viacerých kresťanských a morálnych hľadísk jemnou psychologickou rečou. Každý jeden z nás je Judášom, ktorý zapiera, zrádza a predáva Ježiša za niečo príjemné, osožné, pohodlné a „sladké“, ale aj napriek tomu nás Ježiš stále miluje a stále nám odpúšťa. Odporúčam prečítať. Táto kniha má čo povedať práve v tejto dobe.

pani Marta (28) 1 2 3 4 5 na knihu Utrpenie a radosti očistca

Vynikajúca kniha, zvlášť pre tých, ktorí majú už mnohých svojich príbuzných zomrelých a dočítajú sa ako im pomôcť a ešte všeličo iné, nevyhnutné pre našu spásu.

pani Renáta (1) 1 2 3 4 5 na knihu Z temnôt do svetla

Výborná kniha, dá sa čítať znova a znova, veľmi povzbudzujúca, kúpila som ju niekoľkokrát, vždy posunula ďalej, veľmi rada si prečítam aj iné knihy od Marina Restrepa, minimálne sľúbil venovať jednu knihu Panne Márii, veľmi pekne ďakujem za preklad a možnosť prečítať si zatiaľ aspoň túto, ďakujem.

pani Martina (16) 1 2 3 4 5  na knihu Posledné rozhovory

Posledné rozhovory sú krásnou knihou, ktorá ma zoznámila s Benediktom XVI., ktorého veľkosť som začala poslednú dobu objavovať. Je veľkou škodu a nespravodlivosťou, že ostáva v tieni svojho predchodcu a aj nástupcu. Určite si zaslúži našu pozornosť a záujem o jeho veľké dielo, ktoré tu pre nás zanechal.

Viac si môžete prečítať na stránke: www.zachej.sk/recenzie/

Ami, za tím Zachej.sk

5 Užívateľ (2 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre