TOP novinka na Zachej.sk: V osídlach smrti

Spoznajte životný príbeh ženy, ktorá si prešla peklom, vďaka novej knihe V osídlach smrti.

Niektoré príbehy sú priam stvorené na to, aby sa rozhlasovali zo striech, pretože sa vďaka tomu môžu dotýkať životov iných ľudí. Jedným z takýchto príbehov je aj nová kniha z vydavateľstva Zachej.sk s názvom V osídlach smrti, ktorá je dielom známej autorky bestselleru Varovanie Christine Watkinsovej a mexickej Američanky, úspešnej pro-life rečníčky a katolíckej moderátorky Patricie Sandovalovej.

Podľa otca Donalda Callowaya, autora obľúbenej knihy Zasvätenie sa svätému Jozefovi, je kniha V osídlach smrti „tak neuveriteľná, že by si ju mal prečítať celý svet“. A my s ním môžeme len súhlasiť.

Kniha sleduje životné cesty Patricie Sandovalovej, ktorá sa po rozvode rodičov vrhla na cestu sexu a drog. V priebehu roka a pol podstúpila tri umelé potraty. Neskôr dokonca sama pracovala na potratovej klinike. Ťažko závislá od metamfetamínu, hlboko ponorená v New Age praktikách a so zlozvykom vytrhávať si vlasy napokon skončila na ulici ako bezdomovkyňa. Bez priateľov, prostriedkov a pomoci sa ocitla na úplnom dne, kde sa jej napokon dotkol Boh. Patriciin strhujúci životný príbeh je dôkazom skutočnosti, že aj keby boli hriechy človeka ako šarlát, vďaka Božiemu milosrdenstvu neexistuje dôvod prestať veriť v jeho obrátenie.

V knihe V osídlach smrti nájdete:
  • životný príbeh Patricie Sandovalovej
  • prehľad faktov na konci každej kapitoly
  • a ešte oveľa viac

Martina o knihe napísala: „V osídlach smrti je strhujúci skutočný príbeh obyčajnej ženy, v ktorom sa dokáže nájsť každý moderný hriešnik. Patricia vo svojom živote okúsila všetky moderné lákadlá – predmanželský sex, drogy, New Age a okultizmus, potrat a mnohé, mnohé iné, zdanlivo nevinne a bezproblémovo vyzerajúce nástrahy, ktoré človeka dokážu úplne zničiť. Hoci podľa svetských meradiel Patricia žila životom plným „zábavy“, nedokázala nájsť naplnenie ani pokoj. Ten objavila až vo vzťahu s Kristom, vďaka ktorému sa vyslobodila zo všetkých závislostí i zranení. Patriciin príbeh je dôkazom toho, že aj ten najzatvrdlivejší hriešnik je pre Boha milovaným dieťaťom. Vezmite si preto knihu do ruky, začítajte sa a pochopíte, že žiaden hriešnik nie je strateným prípadom.“

Knihu V osídlach smrti si môžete zakúpiť na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre