TOP novinka na Zachej.sk: Posledné Máriino volanie

Spoznajte bestseller, ktorý nebudete vedieť pustiť z rúk

Aby svet spoznal, aký veľký je hnev nebeského Otca voči súčasnému svetu, Boh pripravuje veľké očistenie celého ľudstva. Matka Božia v Akite

Aj vy sa občas pýtate, prečo sa vo svete dejú všetky tie dych vyrážajúce, ba až hrôzostrašné veci? Ostáva nám v tomto čase zmätku vôbec nejaká nádej? Je niečo, čo nám chce nebo prostredníctvom týchto udalostí povedať? A ako ich možno chápať vo svetle evanjelia? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky prináša novinka z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Posledné Máriino volanie. Jej autor, pôvodom poľský katolícky kňaz Piotr Glas, nás v nej sprevádza posolstvami Božej Matky, ktoré odovzdala svetu prostredníctvom vizionárov v posledných desaťročiach na viacerých miestach.

Vďaka knihe bližšie spoznáte Máriine slová z Fatimy, Akity, Kibeho, La Salette a mnohých iných miest, na ktorých sa nám zjavila. Jej volania sú odpoveďou na súčasnú krízu viery a pomôžu nám pochopiť, čo potrebujeme urobiť, aby sme sa pripravili na príchod nášho Pána. V prílohe knihy sa nachádzajú viaceré viac i menej známe mariánske modlitby ako Pompejská novéna, Korunka k siedmim bolestiam Matky Božej či Korunka k Máriiným krvavým slzám. Vďaka nim sa priblížite k Bohu a budete lepšie pripravení na všetko, čo má prísť.

V knihe Posledné Máriino volanie nájdete:
  • sprievodcu Máriinými zjaveniami z posledných storočí
  • vysvetlenie Máriiných posolstiev, ktoré odovzdala svetu
  • rôzne viac i menej známe mariánske modlitby
  • a ešte oveľa viac

Vďaka Máriiným varovaniam vieme, že nás čakajú ťažké časy. Musíme byť na ne pripravení. Ale Matka Božia nás týmito varovaniami nechce priviesť do duchovnej depresie – ako milujúca matka ukazuje cestu, ktorou musíme ísť ako ľudia, ale tiež ako spoločenstvo Cirkvi. Sľubuje, že nás prevedie cez všetky ťažkosti, že nás nenechá samých. Hovorí nám: „Bojujte, ste vyvolení. Som na vašej strane. Pominie to. Nebojte sa. Nestrácajte odvahu, keď zažijete pohoršenia.“ Na mariánske zjavenia sa musíme vždy pozerať v kontexte evanjelia – až vtedy uvidíme, akú veľkú nádej nám Mária dáva a akým veľkým darom lásky samého Stvoriteľa naša nebeská Matka je. (42)

Knihu Posledné Máriino volanie môžete do 2.3.2021 získať so zľavou 20 % len za 7,12 €.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre