Predstavujeme ďalšiu detskú knižku: Dnes sa pomodlím

S radosťou vám predstavujeme najkrajšiu detskú modlitebnú knižku z našej novej edície – Zachej.sk deťom. Je to útla, moderne ilustrovaná knižočka, ktorej cieľom je naučiť našich  najmenších základné modlitby kresťanskej tradície. Deti, sprevádzané originálnymi obrázkami s jemnými, oblými črtami, ktoré na prvý pohľad upútajú zrak, kráčajú po ceste, na ktorej si postupne osvojujú rannú a večernú modlitbu, Otče nás, Zdrava´s Mária, Anjel Pána, modlitbu zasvätenia sa Božiemu milosrdenstvu a ďalšie.

Kapitola venovaná modlitbám za druhých ich podnieti k tomu, aby vo svojich každodenných rozhovoroch s Ježišom pamätali na svojich rodičov, starých rodičov, súrodencov, kamarátov, kňazov ale aj na zosnulých.

Posledná časť knižky venovaná svätým ich postaví tvárou v tvár modlitbám veľkých mužov a žien – sv. Františka z Assisi, sv. Kláry, sv. Matky Terezy z Kalkaty, sv. Jána Pavla II. a ďalších, ktorí sa s dôverou obracali na Pána nadčasovými a trvalo platnými slovami.

Modlitebník Dnes sa pomodlím je rovnako vhodný pre najmenšie detičky, ktoré isto zaujmú milé obrázky ako aj pre školáčikov, ktorí si už dokážu modlitbičky ráno i večer sami prečítať.

Je veľmi dôležitou úlohou rodičov už od útleho veku deťom vštepovať do srdca správne hodnoty a  viesť ich k modlitbe a k nábožnosti. Budeme radi, ak aj táto knižočka bude užitočným sprievodcom vášho dieťaťa pri prvých krôčikoch poznávania viery a modlitby.

Monika Bugáňová, vydavateľstvo Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre