PREDSTAVUJEME: 7 tajomstiev svätej spovede

 „Strach je zbytočný. Potrebná je dôvera.“

Tieto dve krátke vety som vybrala ako hlavné motto knihy 7 tajomstiev svätej spovede, pretože dokonale vystihujú jej podstatu. Sviatosť zmierenia je niečo, s čím má každý praktizujúci katolík osobnú – dokonca opakovanú skúsenosť, no napriek tomu akoby nám jej podstata unikala.

PREDSTAVUJEME: 7 tajomstiev svätej spovede

PREDSTAVUJEME: 7 tajomstiev svätej spovede

Mnohí chodia na spoveď, lebo „musia“, ak chcú ísť na sväté prijímanie. A už v tomto bode to začína škrípať, pretože spoveď je niečo oveľa viac, ako len nutná návšteva čistiarne. Motívy, ktoré nás poháňajú pred dvere spovednice by mali byť ukotvené niekde hlbšie, ako len v nejakej povinnosti.

Tešíte sa na spoveď? Science fiction? Vôbec by to tak nemuselo byť! Je totiž možné ísť na spoveď a pritom zakúšať vnútornú radosť. Keď pochopíte, že sviatosť zmierenia je vlastne stretnutie sa s Ježišom, môžete sa z nej radovať rovnako ako zo svätej omše, či zo svätého prijímania.  Už nebude tým strašiakom z povinnosti, ale intímnym hlbokým stretnutím s Milosrdnou láskou. To, čo sa dočítate v tejto knihe, úplne zmení váš pohľad na túto sviatosť a môže vám otvoriť nový spôsob ako sa spovedať.

Autor načrtáva 7 kľúčových aspektov spovede – jej krásu, moc, hodnotu a hĺbku. Otvorí vám nové obzory a pozve vás k tomu, aby ste zažili dobrodružnú cestu osobného uzdravenia a svätosti.

7 tajomstiev svätej spovede už má v našom vydavateľstve svojich dvoch starších súrodencov: 7 tajomstiev Eucharistie (2018) a 7 tajomstiev Božieho milosrdenstva (2019). Ich úspech predurčuje aj túto knihu, ktorá danú sériu uzatvára, k tomu, aby sa stala jednou z tých, ku ktorým sa opakovanie vrátite. Spoznáte, ako veľmi vám zmenila život a že nie ste rovnakí, ako ste boli predtým. No toto dokážu len tie naozaj dobré knihy…

7 tajomstiev svätej spovede

Zuzana Ring,

Vydavateľstvo Zachej.sk

 

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre