Odvážne tajomný september v Zachej.sk

Aj keď začiatok septembra bol ešte nádherne teplučký, v týchto dňoch sa už nedá poprieť, že jeseň prišla k nám v plnej paráde. Pocítili sme to aj my v Zachej.sk. Pod stolom už schovávame naše chodidlá v hrejivých ponožkách a na stoloch sme vymenili pohár s ľadovou vodou za teplý čaj. No občas nám je predsa len teplejšie. Vždy keď sa niekoľko mesačná práca nášho vydavateľstva premení na reálnu knihu, srdcia nám bijú o čosi rýchlejšie a plní očakávania vybaľujeme, listujeme, ovoniavame, hodnotíme. V septembri nás táto zvýšená srdcová frekvencia ohriala dokonca trikrát, z čoho máme veľkú radosť a to najmä preto, lebo podľa vašich reakcií vieme, že tieto knihy ste si obľúbili aj vy.

Prvou knihou je Odvážna v Bohu od Sonji Corbitt. Sonja – žena, ktorá miluje Sväté Písmo a ktorá už nie je nováčikom na našom trhu. Jej umenie ste už mohli vidieť v prvej knihe  Bohom vyslobodená. Tentokrát si na mušku zobrala strach. Začítajte sa a spoznajte, že pred strachom nemusíte kapitulovať. Môžete s ním nielen bojovať, ale aj nad ním zvíťaziť. A v tomto boji budeme s vami!

S radosťou sme vám mohli v polovici septembra oznámiť, že kniha Moje srdce zvíťazí už vyšla aj v slovenskom jazyku. Kniha ponúka fascinujúci príbeh o Medžugorí, ako ho vníma svojimi očami vizionárka Mirjana Soldo, ktorej rok 1981 radikálne zmenil celý život. Život poznačený nielen vojnou a komunizmom, ale aj nesmiernou Božou láskou, ktorá podľa jej slov, prevyšuje všetko tu na zemi.

No a treťou knihou, ktorou ukončíme starý a zároveň začneme vo vydavateľstve Zachej.sk nový mesiac, je kniha s názvom Tajomstvá Starého zákona.  Anna Katarína Emmerichová má v našom vydavateľstve špeciálne miesto, preto sme sa rozhodli vydať túto knihu. Práve videnia Anny Kataríny Emmerichovej nám dokážu priblížiť niektoré, často až nezrozumiteľne a cudzo znejúce posolstvá zo Svätého písma. Vizionárka nechce nikoho presvedčiť, chce len svedčiť. Sprostredkúva a ukazuje nám živé obrazy, neustále zdôrazňuje slová: „A uvidela som…“

Samozrejme ako vždy sme poctivo sledovali aj tituly, ktoré prinášajú aj ďalšie vydavateľstvá a nebolo ich málo. Spomeniem dva tituly o živote i smrti svätého Pátria Pia: Vyšetrovanie Pátra Pia – dokumenty v tejto knihe  odhaľujú každú časť života svätého mnícha. Tri tajomstvá smrti Pátra Pia – Stefano Campanella na základe autentických svedectiev objasňuje udalosti, ktoré poznačili posledné okamihy života svätca a vysvetľuje ich význam vo svetle viery.

Skvelou správou je, že sa opäť na pultoch objavili obľúbené Jeruzalemské Biblie v strednom formáte: Sväté Písmo – Jeruzalemská Biblia – stredná.  No nových titulov pribudlo oveľa viac, nájdete medzi nimi knihu od Františka Trstenského, Editu Steinovú, nové romány, knihy o výchove a ďalšie. Preto vám odporúčam navštíviť našu stránku, kde nájdete všetky NOVINKY.

Dajte si aj vy dobrý čajík, teplé ponožky a vyberte si k tomu tu správnu knihu. 🙂

Za tím Zachej.sk, Ami

5 Užívateľ (4 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre