Modlitba ženy

V Božom kráľovstve ste jedinečná.. Nie je nik ako vy. Nik nemá talent, schopnosti a skúsenosti aké máte vy. Nik nevníma veci rovnako ako vy. Nik na svete nedokáže spraviť veci rovnako ako ich robíte vy. Nik iný nemôže naplniť plán, ktorý má Boh pre vás pripravený – jedine vy!

A nik vás nemôže nahradiť v Božom srdci. Pre Neho ste neuveriteľne, neopísateľne dôležitá. V Božích očiach ste pokladom. Miluje vás presne takú aká ste. Myslí si, že ste úžasná, no túži po tom, aby vás spravil ešte viac radostnejšou, dospelejšou, požehnanejšou. A pretože Boh žije vo vás a vy žijete v Bohu, ste dokonale pripravená na každý deň.

Modlitba:

Drahý Nebeský Otec,

ďakujem, že som v Tvojom kráľovstve jedinečná. Ďakujem, že si ma stvoril zázračne a špeciálne.

Ďakujem, že nie je na zemi nik ako ja a že si mi daroval tú najlepšiu kombináciu schopností, talentov a skúsenosti, ktoré pre svoj život potrebujem.

Ďakujem, že si mi daroval všetko, čo potrebujem, aby som naplnila plán, ktorý máš s mojim životom.

Bože, ďakujem, že môžem vedieť, že mám v tvojom srdci miesto, ktoré nenahradí nik iný.

Prosím, Nebeský Otec, uč ma každý deň používať svoje talent a dary pre dobro ostatných, byť im svetlom, prinášať radosť do smútku a svetlo do tmy.

Prosím uč ma nachádzať radosť viac v dávaní ako v prijímaní. Uč ma prosím vidieť Tvoju tvár v tých najchudobnejších. Vystieraj moju ruku k núdznym a lám mi srdce pre to, čo lame Tvoje sväté srdce.

Skrze Krista, nášho Pána

Amen.

Produkty súvisiace s touto modlitbou:

Modlitba ženy Moc modlitby ženy Zjavenia sv. Brigity Švédskej
Modlitba ženy Moc modlitby ženy Zjavenia sv. Brigity Švédskej

 

3.3 Užívateľ (3 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre