Modlitba za odstránenie generačného prekliatia

Rodiny sú domácimi cirkvami, kde Ježiš rastie – rastie v láske manželov, rastie v živote detí. Preto nepriateľ tak často útočí na rodinu. Diabol nechce vidieť rodinu, snaží sa ju zničiť, aby v nej už nebola žiadna láska. Čo môžeme v tejto zložitej situácii robiť, ako môžeme proti jeho úkladom bojovať? Na pomoc prichádza nová kniha Ako oslobodiť a uzdraviť rodiny. Práve z tejto knihy vám prinášame silnú a hlbokú modlitbu za odstránenie generačného prekliatia v rodine.

Pane Ježišu Kriste, vtelený Syn Boha Otca, ty si sa rozhodol vstúpiť do ľudských dejín a v lone ťa nosila presvätá Matka, daj, prosím, aby už žiaden démon, ktorý mohol vstúpiť do mojej dedičnej línie pre hriechy niektorého z mojich predkov, neprešiel do ďalších generácií.

Ak sa zlí duchovia dostali do generačnej línie hriechom jedného alebo viacerých mojich predkov, prosím ťa, odpusť im časný trest spôsobený ich hriechom a osloboď nás od démonov v našich životoch.

Preblahoslavená Panna Mária, prosím ťa, aby si obetovala Bohu Otcovi drahocenné telo, krv, dušu i božstvo tvojho Syna ako zadosťučinenie za hriechy tých predkov, ktorí mohli vniesť zlých duchov do mojej rodovej línie, ako aj za všetky následné hriechy, ktoré mohli byť dôsledkom pôsobenia zlých duchov na predkov z mojej línie.

Ak bol do môjho rodu zavlečený nejaký zlý duch v dôsledku kliatby alebo zloby spáchanej niekým mimo mojej rodiny, prosím ťa, Ježišu, daruj mi milosť z celého srdca tejto osobe odpustiť a zlom kliatbu alebo zlozvyk, ak ešte stále pretrváva.

Bože, Otče, odpúšťam tejto osobe všetky následky hriechu, ktorého sa mohla dopustiť voči môjmu rodu, a všetky škody, ktoré mohla spôsobiť.

Ježišu, prosím ťa, odpusť mi všetky hriechy, ktoré môžu byť dôsledkom generačných duchov v mojej rodine, a pokorne ťa žiadam, aby si zablokoval akúkoľvek moc, ktorú mohli zlí duchovia získať v mojej rodovej línii v dôsledku môjho vlastného hriechu.

Uzdrav všetky rany členov mojej rodiny, ku ktorým došlo v dôsledku generačného ducha.

Zaväzujem sa a pri plnom vedomí rázne a úplne odmietam akýkoľvek hriech či duchovný nedostatok, ako aj všetky pokušenia, lákadlá a moc, ktorú nado mnou mohol mať generačný duch z dôvodu môjho hriechu alebo hriechu akejkoľvek inej osoby.

Robím tak vo svätom mene Ježiša a Márie a v mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

Túto modlitbu, ako aj mnohé ďalšie modlitby a informácie nájdete v knihe Ako oslobodiť a uzdraviť rodiny z vydavateľstva Zachej.sk.

3.3 Užívateľ (48 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

4 Komentáre

  • Vrelá Vdaka za krásnu modlitbu 🙏🏻♥️

  • Ámen. Ďakujem za odporúčanie.

  • Amen
    Ďakujem 🙏🙏

  • Super aken

Komentáre