Modlitba k Panne Márii, Matke Slova z Kibeha

Zjavenia Panny Márie v Kibehu, ktoré sa udiali v osemdesiatych rokoch minulého storočia, sú jedinými cirkevne uznanými zjaveniami na africkom kontinente. Prinášame vám nádhernú modlitbu k Panne Márii, ktorá sa v Kibehu predstavila ako Matka Slova.

Blahoslavená Panna Mária, Matka Slova, Matka všetkých, ktorí v neho veria a ktorí ho prijímajú do svojho života, sme tu pred tebou, aby sme ťa kontemplovali. Veríme, že si medzi nami, ako matka medzi svojimi deťmi, aj keď ťa nevidíme našimi telesnými očami.

Velebíme ťa, ty, spoľahlivá cesta, ktorá nás vedie k nášmu Spasiteľovi Ježišovi, za všetku priazeň, ktorú na nás donekonečna vylievaš, najmä za to, že si bola vo svojej miernosti natoľko milostivá, že si sa zázračne zjavila v Kibehu práve vtedy, keď to náš svet potreboval najviac.

Daj nám svetlo a silu potrebnú na prijatie tvojej výzvy so všetkou vážnosťou. Daj, aby sme sa obrátili, činili pokánie a žili podľa evanjelia tvojho Syna. Nauč nás modliť sa úprimne a milovať sa navzájom tak, ako on miloval nás, aby sme – ako si žiadal – boli vždy krásnymi kvetmi, ktoré všade a na každého šíria svoju príjemnú vôňu.

Svätá Mária, Sedembolestná Panna, nauč nás chápať hodnotu kríža v našom živote, aby sme všetko, čo ešte chýba Kristovmu utrpeniu, naplnili vo vlastnom tele pre jeho mystické telo, ktorým je Cirkev. A keď sa naša púť na tejto zemi skončí, daj, nech s vami večne žijeme v nebeskom kráľovstve. Amen.

Novú knihu o zjaveniach Panny Márie v Kibehu s názvom Naša Pani z Kibeha môžete získať na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

Zdroj: Denver Catholic

Foto: Pilgrimagend14

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

1 Comment

  • Krásna modliitba

Komentáre