Knižný klenot Cirkvi na Zachej.sk: Mystické mesto Božie III. – Prebodnutie

Spoznajte život Panny Márie od návratu z Egypta po nanebovstúpenie Pána vďaka dielu Mystické mesto Božie III – Prebodnutie

Aj vy sa niekedy zamýšľate nad tým, ako asi vyzeral život chudobnej Svätej rodiny z pohľadu Panny Márie? A najmä: ako naša Mama prežívala Ježišovo počatie, narodenie, dospievanie a verejné účinkovanie, ktoré vyvrcholilo jeho ukrižovaním? Odpovede na tieto i mnohé ďalšie otázky nájdete vo fascinujúcom diele ctihodnej španielskej mystičky Márie z Agredy, ktoré sa nazýva Mystické mesto Božie.

Mystické mesto Božie je štvorzväzkovým dielom, ktoré predstavuje kompletný životopis Panny Márie od jej počatia až po jej korunovanie v nebi, ktoré nasledovalo po jej nanebovzatí. Ide o rozsiahle mystické dielo, ktoré sme sa vo vydavateľstve Zachej.sk rozhodli vydať preto, aby sme vám umožnili lepšie spoznať Pannu Máriu.

Keďže ide o rozsiahle dielo, rozhodli sme sa ho vydať postupne v súlade s liturgickými obdobiami, ktoré počas roka prežívame. Kompletné dielo Mystické mesto Božie vyjde v Zachej.sk takto:

Mystické mesto Božie III – Prebodnutie – jar 2021
Mystické mesto Božie II –  Vtelenie – jeseň 2021
Mystické mesto Božie IV – Korunovanie – jar 2022
Mystické mesto Božie I – Počatie – jeseň 2022

Mystické videnia Márie z Agredy v diele Mystické mesto Božie upriamujú našu pozornosť na celý pozemský život Panny Márie. Panna Mária chce, aby sme ju lepšie spoznali. Vďaka tomuto dielu môžeme detailne spoznať jej vnútorné pocity, myšlienky, radosti, ako aj žiale a trápenia, ktoré tu na zemi prežívala. Jeho súčasťou sú zároveň aj poučenia, ktoré udelila najsvätejšia Kráľovná nebies sestre Márii a prostredníctvom nej aj každému z nás.

Ako prvú sme vydali knihu Mystické mesto Božie III – Prebodnutie, v ktorej nájdete detailný náhľad do duše najsvätejšej Matky Ježiša Krista v čase od návratu z Egypta až po nanebovstúpenie Pána. Dozviete sa v nej, ako prežívala udalosti Ježišovho detstva, dospievania i zavŕšenia obety jeho života. Spolu s mystičkou Máriou z Agredy sa prenesieme do napätých situácií, ktoré počas svojho života prežila.

V knihe Mystické mesto Božie III – Prebodnutie spolu s Pannou Máriou prežijete:
  • stratu Ježiša v chráme
  • smrť svätého Jozefa
  • pokúšanie Pána na púšti
  • povolanie apoštolov
  • krst Pána v Jordáne
  • a ešte oveľa viac

Ukážku z diela Mystické mesto Božie III – Prebodnutie si môžete prečítať tu. Veríme, že bude pre vás obohatením, vďaka ktorému lepšie spoznáte nielen našu Matku, ale aj nášho Spasiteľa.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre