Kedy ste sa naučili modliť sa?

Dnes sa pomodlím (recenzia)

Kedy ste sa naučili modliť sa? Väčšina z nás sa zhodne na tom, že kedysi dávno v detstve. Či už šlo o babičku, mamu či otca, spomienky na konkrétny moment a človeka, ktorý nás naučil prvé modlitby, sú pre väčšinu z nás prinajlepšom matné. Napriek tomu si všetci uvedomujeme, aké kľúčové je viesť k modlitbe našich najmenších, a to už od najútlejšieho veku. Veď modlitba je pre vzťah s Bohom nevyhnutná. Z jej bohatstva predsa čerpáme po celý život! Ako však viesť deti k modlitbe tak, aby sme ich od nej v konečnom dôsledku neodradili?

Skvelým pomocníkom vám bude knižka Dnes sa pomodlím z vydavateľstva Zachej.sk. Toto prekrásne dielo detičky zaujme na prvý pohľad práve vďaka nádherným ilustráciám. Tie vhodne dopĺňajú kratučké modlitby. V knižke nájdete nielen „klasické“ každodenné modlitby typu Otče náš, Zdravas’ a Sláva, ale aj modlitby spolu so svätcami ako Matka Tereza, Ján Pavol II., Jozef i Klára. Dnes sa pomodlím deťom navyše ukáže, ako sa môžu modliť za svojich blížnych – kamarátov, učiteľov i starých rodičov. V skratke – knižka obsahuje všetky najdôležitejšie modlitby, aké dieťa v predškolskom veku potrebuje.

Ak teda hľadáte vhodný vianočný darček pre najmenšieho člena vašej rodiny, vyberte si Dnes sa pomodlím. Som si istá, že sa knižka bude páčiť nielen deťom, ale i vám a budete sa z nej spolu s deťmi radi modliť aj napriek tomu, že ste už dávno dospelí.

Dnes sa pomodlím

Autorka recenzie: Martina Bednáriková

Bibliografický popis: 2019. Dnes sa pomodlím [Le mie preghiere], Zachej.sk, 48 s., pevná väzba, ISBN 978-80-8211-122-7.

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre