Zažite rodinný víkend plný zábavy

Od 30.7. do 1.8. sa vo Vyšnom Klátove uskutoční super víkend pre rodiny s deťmi s názvom Christiland fest, ktorý pravidelne organizuje komunita Koinonia Ján Krstiteľ. Srdečne vás na toto skvelé podujatie pozývame!

Christiland je festival rodín. A to čo charakterizuje projekt Christiland, je radosť. Atmosféra prijatia a zábavy vytvára prostredie oddychu a priateľstva. Deti spolu s rodičmi môžu zakúšať krásne momenty, plné zážitkov a prekvapení.

Môžu tu nájsť rôzne atrakcie, skákacie hrady, lodičky, penový bazén, kreatívne stánky, balónikový svet či maľovanie na tvár. Spolu s rodičmi môžu objaviť tajomstvá v dobrodružnom svete a svete Superhrdinov. Rôznorodé občerstvenie ponúkaju stravovacie stánky, kde šikovní dobrovoľníci pripravujú chutné jedlá.

Christiland priniesol niekoľko konkrétnych výziev: Ukázal, aké dôležité miesto má rodina v spoločnosti a starostlivosť rodiny o dieťa. Rodinám a účastníkom ponúkol miesto na dialóg, modlitbu a atmosféru pre tvorbu vzťahov. Chceme vytvoriť pre rodinu a špeciálne pre deti prostredie: prijatia, priateľstva, hier, zdieľania, adrenalínu, dobrodružstva… Cieľom je urobiť všetko pre to, aby čo najviac rodín vytvorilo jednu rodinu.

Viac informácií o Christiland feste nájdete na https://christiland.koinonia.sk.

Ďalšie fotografie z podujatia:

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre