Výnimočná novinka na Zachej.sk: 40 dní duchovného boja

Spoznajte odvážnu zbierku zamyslení od obľúbeného poľského kňaza Piotra Glasa s názvom 40 dní duchovného boja

V modernej dobe 21. storočia, v ktorej žijeme, sa moc diabla čoraz viac rozpína. Náš nepriateľ chytá do svojich pazúrov obrovské množstvá ľudí, ktorí si jeho pôsobenie vo svojom živote mnohokrát ani neuvedomujú, a pritom mu sami otvorili dvere prostredníctvom smrteľných hriechov. Hrešiť je populárne a byť kresťanom skrátka nemoderné. Je zrejmé, že viesť kresťanský život naplno je dnes všetko – len nie jednoduché. Ako si môžeme poradiť s ťažkosťami, s ktorými sa denne stretávame? Odpoveďou je správna výzbroj, ktorú v tomto duchovnom boji zúriacom všade naokolo potrebujeme.

Naša novinka s názvom 40 dní duchovného boja, ktorá je odvážnou zbierkou 40 zamyslení od obľúbeného poľského kňaza Piotra Glasa, Vám pomôže nielen vyzbrojiť sa, ale aj dobre bojovať a v tomto boji zvíťaziť. Otec Glas, bývalý exorcista a jeden z najznámejších poľských exercitátorov, sa v knihe nevyhýba ani tým najťažším a citlivým otázkam dneška, ale odvážne hlása nevyhnutnosť radikálneho obrátenia.

V knihe nájdete odpovede na otázky ako: Čo je duchovný boj? Začali sa časy konca? Ako sa nepoddať zúfalstvu a strachu? Čo je pokánie? Akú úlohu hrá Mária v našom duchovnom zápase? Odpovede otca Glasa vám pomôžu (znovu)nadobudnúť vnútorný pokoj a posilniť vašu vieru aj uprostred protivenstiev, ktoré v dnešnom svete číhajú na každého kresťana.

V knihe 40 dní duchovného boja nájdete:
  • 40 zamyslení, ktoré vás vyzbroja do duchovného boja
  • odpovede na kľúčové otázky kresťana 21. storočia
  • a ešte oveľa viac

Naša čitateľka Martina o knihe napísala: „Táto kniha je bomba v tom najlepšom slova zmysle. Okrem praktických rád prináša aj silné a pravdivé slová o tom, čo je skutočne dôležité. Vďaka nej zistíme, čo by sme mali robiť v tomto kľúčovom období nielen pre našu krajinu, ale aj pre celý svet.“

Knihu 40 dní duchovného boja nájdete na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre