Vianočné darčeky pre všetkých

Ešte stále hľadáte ten najlepší vianočný darček? Prinášame vám tipy, vďaka ktorým vyberiete to najlepšie z našej ponuky.

Kto z nás netúži urobiť radosť svojim najdrahším a vyčariť im úsmev na tvári darčekom, ktorý má trvalú hodnotu? Aby sme vám v tomto pokročilom predvianočnom zhone uľahčili výber z obrovského množstva rôznych ponúk, ponúkame vám tipy na darčeky, s ktorými zaručene zabodujete.

Pre ženy

Ak hľadáte vhodný darček pre ženu, siahnite po knihe Milovaná taká, aká si. Neuveriteľný skutočný príbeh Asie Bibi s názvom Konečne na slobode! si získa miesto v každom ženskom srdci a kniha Byť ako Mária zas poteší každú (aj tú duchovnú) mamu.

Milovaná taká, aká si Konečne na slobode! Byť ako Mária

Pre mužov

Mužom ulahodíte knihou známeho Lee Strobela Kauza zázraky či knihou Plná Božia výzbroj. Skvelou drobnosťou je aj brožúrka Privlastni si Božie prisľúbenia.​

 
Kauza zázraky Plná Božia výzbroj Privlastni si Božie prisľúbenia

Pre manželov

Manželom odporúčame kúpiť knihu Kalvária lásky. Stálicou je aj kniha Nebojte sa sexu a do čierneho trafíte aj s knihou Boh počúva.

 
Kalvária lásky Nebojte sa sexu Boh počúva

Pre deti

Tých najmenších potešíte modlitebnou knižkou Dnes sa pomodlím. Vhodné sú aj knižky Vianoce vysvetlené deťom či Príbeh Vianoc, ktoré svojimi ilustráciami pritianu pozornosť celej rodiny.

 
Dnes sa pomodlím Vianoce vysvetlené deťom Príbeh Vianoc 

Pre mládež

Dospievajúcim, ktorí hľadajú svoju cestu životom, odporúčame podarovať knihu o novom blahoslavenom Carlo Acutis. Úspech u mladých zožnete aj s knihou (Ne)obyčajný influencer a tých, ktorí sa v súčasnej neľahkej situácii rozhodujú, čo ďalej, zas potešíte knihou Čo chce Boh?

 
Carlo Acutis (Ne)obyčajný influencer Čo chce Boh?

Pre kňazov a rehoľníkov

Kňazov či rehoľníkov určite potešíte bestsellerom Kecharitomene či knihou praktických otázok a odpovedí Pýtame sa exorcistu, vďaka ktorej môžu bližšie spoznať potreby veriacich. Skvelou voľbou je však aj kniha Benediktov čas.

 
Kecharitomene Pýtame sa exorcistu Benediktov čas

Pre každého

Ak hľadáte univerzálny darček, ktorý poteší každého kresťana, rozodnite sa pre Evanjelium na každý deň. Nádherným sprievodcom na celý rok je aj kniha 365 dní s Božím milosrdenstvom či horúca novinka 365 myšlienok svätej Veroniky Giuliani.

Evanjelium na každý deň 365 dní s Božím
milosrdenstvom
365 myšlienok svätej
Veroniky Giuliani

Pre hudobných nadšencov

Pre milovníkov hudby odporúčame nové CD Všetko tvoríš nové od Rieky života. Malých i veľkých poteší aj CD Hríbik deťom a nič nepokazíte ani CDčkami obľúbenej Simy Martausovej.

 
Všetko tvoríš nové Hríbik deťom CD Simy Martausovej

Pre tých, čo nečítajú

A čo tí, o ktorých viete, že až toľko nečítajú, no predsa im darčekom túžite pripomenúť skutočnú podstatu Vianoc? V tom prípade siahnite po diároch, taškách, hrnčekoch, nádherných zápisníkoch, tričkách či DVDčkach s kresťanskými motívmi.

Na záver vám už len prajeme požehnané očakávanie príchodu nášho Pána a veľa radosti pri výbere tých najvhodnejších darčekov!

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre