Trnavská arcidiecéza je v spojení so svojimi veriacimi

Po vzore Žilinskej diecézy sa aj v Trnavskej arcidiecéze rozhodlo vedenie diecézy v spolupráci s občianskym združením Lifestarter pristúpiť k vydávaniu svojho vlastného diecézneho časopisu.

Od septembra 2021 teda čaká veriacich diecézy nielen aktuálne spravodajstvo, ale aj zaujímavý podcast s inšpiratívnym človekom viery, téma, ktorá pomáha zrieť vo viere či predstavenie farnosti alebo dobrého diela. Svoje si tu nájdu aj manželia, deti, mladí či tí na okraji spoločnosti v osobitných rubrikách. Časopis predstavuje aj dobré knihy či filmy, dáva priestor si zasúťažiť, otvára možnosti žiť synodu alebo nazrieť do života svätých či osobností diecézy.

Od marca 2022 časopis prešiel zmenou – tlačené verzie sú k dispozícii 4x ročne (apríl, jún, september, december), no všetky texty sú dostupné na www.mojatrnavska.sk, rovnako ako aj na Facebookovom a Instagramovom profile.

Maličký tím redakcie v spolupráci s kúriou je však nadšený do ďalšej práce pri prinášaní evanjelia do života. Poteší sa tipom na správy a pozvánky, resp. tipu na dobré dielo či predstavenie osobnosti z ktoréhokoľvek kúta diecézy. Zároveň pozýva všetkých pisateľov z farností stať sa spolupracovníkmi redakcie a mať podiel na tvorbe diecézneho časopisu.

Viac o časopise Moja Trnavská arcidiecéza nájdete na www.mojatrnavska.sk.

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre