TOP novinka na Zachej.sk: Ruženec – Záchrana pre svet

Spoznajte novinku obľúbeného poľského kňaza Dominika Chmielewského Ruženec – Záchrana pre svet

Ruženec je už stovky rokov jednou z najobľúbenejších modlitieb svätcov, pápežov i laikov. Keď sa modlíme ruženec, nanovo spoznávame Ježišov život – a to cez optiku Panny Márie, ktorá nás k nemu s radosťou a veľkou láskou privádza. Zároveň vďaka tomu spoznávame aj samotnú Pannu Máriu, Ježišovu mamu i našu Matku, ktorá nás nekonečne miluje a chce pre nás len to najlepšie.

Aby sme vám pomohli nájsť si cestu k tejto výnimočnej modlitbe, ktorá sa spája s mnohými prisľúbeniami, rozhodli sme sa vydať zbierku rozjímaní k ružencovým tajomstvám s názvom Ruženec – Záchrana pre svet od obľúbeného poľského saleziána Dominika Chmielewského.

Mimoriadne krásne a veľmi hlboké slová otca Dominika Chmielewského majú hodnotu duchovných cvičení pre každého, kto po nich siahne. Teologická hĺbka v kombinácii s evanjeliovou jednoduchosťou z nich robí nesmierne efektívny nástroj evanjelizácie. Každý, kto sa do nich zahĺbi, sa v nich nájde a spozná, že ruženec nie je nudným a jednotvárnym recitovaním Zdravasov, ale má obrovskú moc. Je len otázkou času, kedy sa z ruženca začneme práve vďaka tejto knihe tešiť a stane sa pre nás diaľnicou do neba.

Monika z nášho vydavateľstva o knihe povedala: „O tajomstvách ruženca už bolo veľa napísané či povedané, preto sa možno v nás objaví pochybnosť, načo ďalšia kniha… Dominikove osobné rozjímania nad tajomstvami ruženca, zachytené v knihe Ruženec – záchrana pre svet, sú jedinečné a majú silu zmeniť pre niekoho jednotvárne a únavné recitovanie Zdravasov na prežívanie kontemplatívnej modlitby. Tieto rozjímania pôsobia ako jemný vánok, ktorý sa dotkne našej mysle a čas modlitby ruženca bude krásnym a hodnotne stráveným časom dňa. Tak neváhajme a poďme zachrániť svet!“

Knihu Ruženec – Záchrana pre svet si môžete zakúpiť na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre