TOP novinka na Zachej.sk: Kalvária lásky

Rozjímajte spolu s poľským saleziánom Dominikom Chmielewským nad Ježišovým utrpením v novej knihe Kalvária lásky

Meno Dominik Chmielewski nie je na Slovensku neznámym pojmom. Vďaka bestselleru Kecharitomene a obľúbeným prednáškam na YouTube sa jeho múdre a nadčasové slová dostávajú do mnohých slovenských domácností. Tento poľský salezián, ktorý sa v minulosti venoval bojovým umeniam, dnes povzbudzuje ľudí k obráteniu, hlbšiemu životu s Kristom a zjednoteniu s Pannou Máriou. Vďaka tomu si medzi katolíkmi získal mnohých priaznivcov – a to nielen v Poľsku, ale aj na Slovensku.

V súčasnej neistej situácii ovplyvnenej koronakrízou, kedy biskupi vyhlásili prísny piatkový pôst za odvrátenie pandémie, sme sa preto rozhodli priniesť vám práve slová Dominika Chmielewského. V jeho novej knihe Kalvária lásky, ktorá prináša hlboké rozjímania krížovej cesty a ako bonus aj nádhernú katechézu pre manželov, nájdete množstvo myšlienok, ktoré vám praktickým spôsobom pomôžu niesť vlastný kríž po vzore nášho Pána.

Neobmedzujme preto modlitbu krížovej cesty len na pôstne obdobie, ale nebojme sa siahnuť po nej aj teraz, na konci cirkevného roka. Môžeme vďaka tomu vyprosiť mnohé milosti nielen pre seba a svojich blízkych, ale aj pre celý svet.

V knihe Kalvária lásky nájdete:
  • rozjímania krížovej cesty
  • katechézu pre manželov
  • rozjímania individuálnej krížovej cesty pre manželov
  • a ešte oveľa viac

Veríme, že kniha prehĺbi vašu vieru a pripraví vás na všetko, čo má pre vás Pán pripravené.

„Nikdy nie je neskoro na to, aby sme sa obrátili. Nikdy nie je neskoro na to, aby sme ho nasledovali – radikálne. Naším posledným slovom na tomto svete bude slovo „Ježiš“. Na toto meno musí pokľaknúť koleno každej bytosti nebeskej, pozemskej a podzemnej. Každý jazyk bude musieť vyznať, že Ježiš Kristus je Pán – na chválu Boha Otca.“

Knihu Kalvária lásky môžete získať so zľavou 20 % až do 24.11.

Byť ako Mária

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre