TOP novinka na Zachej.sk: Garabandal

Zistite pravdu v knihe Garabandal: Zjavenia Matky Božej nie sú mýtus

„Pohár sa už plní, a ak sa nezmeníte, príde trest,“ hovorí posolstvo Panny Márie z 18. októbra 1961 v Garabandale.

Ak ste o Garabandale – malej a odľahlej dedinke na severe Španielska – doteraz ešte nepočuli, zbystrite svoju pozornosť. V rokoch 1961 – 1965 na tomto mieste totiž došlo k mimoriadnym udalostiam – údajným zjaveniam Panny Márie 4 miestnym dospievajúcim dievčatám: Conchite, Marii Loli, Jacinte (všetky tri 12 rokov) a Marii Cruz (11 rokov). Týmto mladým vizionárkam Matka Božia zverila varovania, informácie a posolstvá o osvietení svedomia spolu so znameniami čias, ktoré budú tento Boží zásah sprevádzať.

Týmto zjaveniam veril veľký počet súčasných svätcov, medzi inými svätá Matka Tereza z Kalkaty, svätý pápež Pavol VI., svätý Josemaría Escrivá de Balaguer, svätý pápež Ján Pavol II. či svätý Páter Pio. Ten často povzbudzoval ľudí, aby navštívili Garabandal. Na otázku o jeho autenticite stručne odpovedal: „Koľkokrát sa tam musí zjaviť, aby ste jej uverili?“

Nová kniha z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Garabandal: Zjavenia Matky Božej nie sú mýtus je podrobnou kronikou udalostí, ktoré sa v Garabandale udiali. Jej autor, španielsky právnik a prozaik Francisco Sanchez-Ventura y Pascual, v nej veľmi objektívne opisuje udalosti, ktoré sa v Garabandale stali. Kniha po prvýkrát vyšla v roku 1965 a bola napísaná v čase, keď k zjaveniam ešte stále dochádzalo.

V knihe Garabandal: Zjavenia Matky Božej nie sú mýtus nájdete:
  • objektívny opis udalostí, ktoré sa v Garabandale stali
  • slová Matky Božej, ktoré zverila vizionárkam
  • varovania, informácie a posolstvá o osvietení svedomia
  • rozsiahlu fotodokumentáciu
  • a ešte oveľa viac
Monika z nášho vydavateľstva o knihe napísala: „Veľmi sa ma dotkli slová vizionárky Conchity z Garabandalu: ‘Varovanie k nám prichádza pre naše hriechy. Už ma unavuje oznamovať to. Nikto tomu nevenuje pozornosť.’ Podobne aj slová svätého Pátra Pia: ‘Koľkokrát sa tam musí zjaviť, aby ste jej uverili?’ Panna Mária sa svojimi zjaveniami znižuje k človeku, no mnoho ľudí ignoruje jej slová. Posolstvá jej zjavení majú rovnakú hlavnú myšlienku: modlitbu a pokánie, aby sa zachránili duše pred spravodlivým trestom, keď príde všemohúci Boh súdiť túto zem. Komu môže modlitba a pokánie uškodiť? V knihe Garabandal: Zjavenia Matky Božej nie sú mýtus sú objektívne opísané udalosti na základe informácií z prvej ruky. Môžeme slová tejto knihy odmietať, avšak toto odmietanie alebo ignorácia môže v konečnom dôsledku uškodiť len nám samým. Garabandal nám sníma ružové okuliare nášho egocentrizmu a nadstavuje zrkadlo pravdy o nás samých. Chceme sa zmeniť alebo uprednostníme pohodlie v nevedomosti?“

Knihu Garabandal: Zjavenia Matky Božej nie sú mýtus nájdete na Zachej.sk. Úryvok z tejto knihy si môžete prečítať na našom blogu.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre