TOP novinka na Zachej.sk: Akita – Krv a slzy Matky

Spoznajte Máriine zjavenia, ktoré sa odohrali v japonskej Akite

Prečo si Mária vybrala jednoduchú rehoľníčku Agnes, aby jej zverila najšokujúcejšie proroctvo týkajúce sa súčasného sveta? A prečo nám toto dramatické posolstvo odovzdala práve v japonskej Akite? 

Akita. Názov tohto japonského mesta je pre väčšinu ľudí na Slovensku neznámy. Napriek tomu sa v tomto meste udialo niečo výnimočné: v roku 1973 sa tam hluchej rehoľníčke Agnes zjavila samotná Panna Mária. Odovzdala jej šokujúce posolstvo, ktoré sa týka celého sveta a svojím odkazom sa nápadne podobá tomu z Fatimy: modlite sa a konajte pokánie, pretože pohár trpezlivosti kvôli nespočetnému množstvu hriechov preteká…

Novinka z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Akita: Krv a slzy Matky je výzvou Panny Márie k obráteniu. Na tomto japonskom mieste Mária nevolá, ale priam kričí, aby sme čo najskôr bojovali so zhoršujúcou sa krízou v Cirkvi a pomohli očistiť svet od hriechu. Vďaka tejto knihe spoznáte, čo Panne Márii leží na srdci, a zistíte, čo musíte urobiť, aby ste zachránili svoje duše.

„Toto je kľúč na čítanie citovaných slov Matky Božej. Nejde tu o strašenie, o temné proroctvá, ale o volanie ľudstva k obráteniu, premene, pokániu. Priamo o tom hovorí sama Mária, keď hneď po oznámení strašných trestov presviedča, že je niečo, čo nás môže pred takýmto osudom zachrániť, a to ruženec. ‘Modlite sa každý deň ruženec,’ hovorí Matka Božia v Akite. Je to presné zopakovanie jej slov z Fatimy.“ (s. 123)

V knihe Akita: Krv a slzy Matky nájdete:
  • autentické informácie o zjaveniach v japonskej Akite z roku 1973
  • posolstvá Panny Márie, ktoré v Akite odovzdala
  • a ešte oveľa viac

Otec Dominik Chmielewski SDB o knihe povedal: „Mária v Akite plače ľudské slzy a vyzýva svet k obráteniu. V dobe, ktorá sa obracia k falošnému milosrdenstvu bez ohľadu na pokánie, hriech a Boží súd, môžu slová Matky Božej vyvolať vzburu. A predsa sa tieto proroctvá pred našimi očami napĺňajú. Zostaneš ľahostajný k jej plaču? Ešte stále je čas počuť Máriine slová a odpovedať na ne celým srdcom prostredníctvom pokánia a obrátenia.“ 

Knihu Akita: Krv a slzy Matky si môžete zakúpiť na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre