TOP 10 kníh podľa otca Tibora

Séria: Čitatelia kresťanskej literatúry odporúčajú (1.)

Milí naši zákazníci,

často sa nás pýtate, akú knihu vám odporúčame. Rozhodli sme sa preto, že oslovíme niektorých našich zákazníkov, o ktorých vieme, že čítajú veľmi veľa, a občas sa s nimi aj o knihách porozprávame. Dnes vám prinášame zoznam TOP 10 kníh od otca Tibora, ktorý prečítal už stovky kníh a určite pre neho nebolo ľahké takýto rebríček zostaviť.

Otec Tibor veľmi rád číta a takmer vždy má rozčítaných viacero kníh, veď knihomoli to poznajú… 🙂 A ako nám sám povedal, číta, aby sa aj naďalej vzdelával, aby bol dobrým pastierom pre svojich farníkov, a aby svoje poznatky mohol posúvať ďalej vo všetkej pokore.

Niektoré knihy z rebríčka otca Tibora už nie sú dostupné. Snáď ich ešte niekedy budeme môcť naskladniť. Nechajme sa však inšpirovať aspoň tým, čo ešte dostupné je, a to čím skôr, aby sa nevypredali aj ďalšie tituly.

Otec Tibor píše:

Všetkým, ktorí milujú kvalitnú literatúru, odporúčam prečítať si tieto vzácne knihy. Veľmi pekne ďakujem internetovej predajni s náboženskou literatúrou Zachej.sk, že mi vždy zabezpečujú dobré knihy ❤️ S pozdravom Mgr. Tibor Benčík, farár 🙏🙏🙏

Ďakujeme otcovi Tiborovi za jeho milé slová a zostavenie rebríčka, z ktorého sa dá vyčítať, že TOP kniha je Sväté písmo a obľúbenými autormi sú John Henry Newman a kardinál Robert Sarah. Podobný rebríček vám v budúcnosti ešte radi prinesieme.

Amália Pavlišinová

5 Užívateľ (2 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre