Šťastie sa začína už DNES ak začneme CELÝM SRDCOM prežívať každodennú svätú omšu…

Veríte, že každodenná účasť na svätej omši dokáže zmeniť váš život? Ja teda áno. A nielen to. Dodá Vám odvahu a nádej čeliť výzvam a problémom každodenného života.

Aj preto vám dnes chceme predstaviť pár noviniek , ktoré môžete nájsť v najnovšej ponuke nášho kníhkupectva Zachej.sk .

Našou TOP novinkou je práve kniha Moc každodennej svätej omše.

 Táto na prvý pohľad drobná kniha hovorí o veľkých veciach. Dodáva odvahu a nádej čeliť výzvam a problémom života za pomoci každodennej účasti na slávení svätej omše, ktorá by mala byť súčasťou života každého kresťana. Táto útla publikácia nás povzbudzuje práve k častejšiemu stretávaniu sa so živým Bohom prítomným v Eucharistii a pomáha uvedomiť si, ako veľmi nás Boh miluje.

Ďalšou hodnotnou novinkou, ktorú by sme vám radi predstavili je publikácia kňaza a psychiatra MAXA KAŠPARŮ – Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou obsahujúca pútavé rozhovory s touto významnou osobnosťou. Kniha vám prezradí viac aj o ceste povolania tejto významnej osobnosti a ponúkne tiež návody na spokojné manželstvo a zdravý život.

Hľadanie šťastia je spoločné pre všetkých ľudí všetkých čias. Ak pred sebou samým otvoríme svoje srdce, môžeme si uvedomiť, že Boh do každého z nás vložil túžbu po naplnení. O tom hovorí aj nová kniha pápeža FrantiškaŠťastie sa začína už dnes.  

Podľa súčasného pápeža tajomstvo šťastia spočíva v tom, že sa staneme slobodnými ľuďmi. Pretože len v slobode možno prežiť plnohodnotný život.

Svätý Otec vyznačuje cestu vedúcu ku skutočnej sebarealizácii a radosti, ktorá neobchádza bolesť, ale ju prekonáva. Podľa pápeža – „kto sa modlí, prežíva pokojné dni, lebo modlitba dopĺňa ľudské úsilie.“

Poslednou novinkou, ktorú by sme vám dnes radi predstavili je kniha Doma Samuela Celým srdcom, ktorá okrem toho, že sviežim spôsobom hovorí o mníchoch a svete, v ktorom žijú, pripomínajúc, že srdcom mníšskeho života je práve modlitba.

Viac noviniek nájdete na Zachej.sk

 

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre