Prvá novinka roka 2021 v Zachej.sk: 21 spôsobov adorácie

Zamilujte sa do Krista v Eucharistii vďaka knihe 21 spôsobov adorácie

Kto z nás sa už počas adorácie aspoň raz nezamýšľal nad čakajúcimi úlohami, problematickými kolegami, neumytou kuchynskou linkou či inými problémami, ktoré v okamihu zbombardovali všetky naše nábožné snahy o sústredenú pozornosť na Ježiša v Eucharistii? Po pár minútach triedenia myšlienok si už ani pri najlepšom úsilí nespomíname, načo sme vlastne na adoráciu prišli, a radšej nervózne odkráčame domov, kde nás čaká množstvo práce. Veď svätá omša stačí a adoráciu až toľko netreba…

Viem, viem. Samej sa mi to mnohokrát stalo. Nervozita z vlastnej neschopnosti zamerať svoju pozornosť na Oltárnu sviatosť ma dokonca na dlhý čas ubila natoľko, že som na adoráciu radšej vôbec nechodila. Miesto toho som sa modlila doma… a myslela som si, ako skvelo som svoj problém vyriešila.

Posledných pár rokov som si však uvedomila jednu vec: čas strávený v adorácii pred Najsvätejšou sviatosťou sa nedá nahradiť žiadnymi domácimi pobožnosťami či inými modlitbami, aj keby sme sa akokoľvek snažili. Počas adorácie sa totiž deje niečo výnimočné, čo sa počas modlitby doma nikdy nemôže stať: Kristus sa nám dáva úplne jedinečným spôsobom, dotýka sa našich sŕdc vlastnými láskavými rukami a premieňa nás svojou láskou, ktorú na nás doslova vylieva. Jeho starostlivosť však pocítime len vtedy, keď sme na ňu pripravení.

Ale… ako sa na adoráciu pripravíme? Ako môžeme Ježišovi otvoriť svoje srdce a naladiť sa na jeho jemný a tichý hlas? Odpoveď nájdeme v praktickej príručke 21 spôsobov adorácie od obľúbeného amerického autora Vinnyho Flynna. Vďaka tejto cirkevne schválenej novinke môžete zlepšiť svoj čas strávený pred Eucharistiou, a tak byť bližšie Kristovi, prítomnému v Oltárnej sviatosti.

V tomto sprievodcovi eucharistickou adoráciou sa nachádzajú:

  • zrozumiteľné spôsoby, vďaka ktorým (znovu)objavíte lásku k adorácii
  • praktické tipy, ktoré vám pomôžu sústrediť sa
  • inšpiratívne modlitby, vďaka ktorým sa priblížite ku Kristovi
  • a ešte oveľa viac

Novú knihu 21 spôsobov adorácie môžete získať v zľave 20 % len za 6,32 € až do 19.1.2021. Veríme, že bude pre váš duchovný život neoceniteľným obohatením.

PS: A ak sa vám nechce čakať na otvorenie kostolov, môžete sledovať adoráciu z pohodlia domova naživo 24 hodín denne, 7 dní v týždni z Kostola Panny Márie Guadalupskej.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre