Pripravte sa na varovanie

Christine Watkinsová, autorka novej knihy zo Zachej.sk s názvom Varovanie, vo svojej prednáške vysvetľuje detaily ohľadne prichádzajúceho osvietenia svedomia

 

Christine Watkinsová je americká katolícka autorka a prednášateľka, ktorá pred svojím obrátením žila v smrteľnom hriechu ako protikresťanská ateistka. Vo veku 27 rokov jej diagnostikovali rakovinu, pričom jej lekári dávali maximálne šesť týždňov života. Na príhovor Panny Márie ju však Ježiš v okamihu zázračne uzdravil. Po svojom obrátení začala žiť životom služby v Katolíckej cirkvi. Posledných 20 rokov sa okrem mnohých iných vecí venuje najmä prednášaniu a vedeniu duchovných cvičení.

Vo svojej knihe Varovanie Christine zozbierala svedectvá a proroctvá o osvietení svedomia, ktoré predpovedali svätci a mystici ako svätý Edmund Campion, svätý pápež Pius IX., svätá Faustína Kowalská, blahoslavená Anna Maria Taigi a mnohí ďalší. Christine opisuje osvietenie svedomia takto:

„Tiene spočiatku prestanú byť tieňmi a namiesto toho sa stanú najstrašnejšou tmou, ktorá zakryje slnečné svetlo. Nebudú svietiť ani hviezdy a mesiac. Potom sa osvieti klenba oblohy zrážkou dvoch nebeských telies, čo spôsobí dunivý zvuk a osvieti celú zem. Nastane panika. Deň bude jasnejší ako obvykle a noc bude svietiť ako deň. Potom sa Ježiš zjaví na oblohe na svojom kríži – nie vo svojom utrpení, ale vo svojej sláve. Toto Pánovo znamenie bude viditeľné vo všetkých častiach sveta bez ohľadu na to, kde sa kto bude nachádzať. Z otvorov po oslávených ranách na Ježišových rukách, nohách a boku dopadnú na celú zem žiarivé lúče lásky a milosrdenstva. Všetko sa zrazu zastaví. Lietadlo letiace medzi oblakmi sa zastaví vo vzduchu. Futbalista, ktorý beží po ihrisku, sa zastaví. Všetci a všetko na zemi zamrzne, akoby sa zastavil čas. Napriek tomu v nasledujúcich piatich až pätnástich minútach všetci ľudia, či už sú to moslimovia alebo ateisti, mentálne nespôsobilí alebo zdraví, mladí alebo starí, uvidia hriechy svojho života. Uvidia dobro, ktoré neurobili, a zlo, ktoré urobili. Každý sa ocitne úplne sám, bez ohľadu na to, kde sa bude v tom čase nachádzať. Zažije svoj vlastný osobný zážitok s Bohom a okolitý svet pre neho prestane existovať. Kríž zostane na oblohe sedem dní a sedem nocí.“

Pozývame vás pozrieť si Christininu prednášku, v ktorej bližšie popisuje nielen svoj osobný príbeh, ale aj monumentálnu udalosť, akou varovanie rozhodne je:

Knihu Varovanie môžete získať na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

1 Užívateľ (5 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

1 Comment

  • Nech boh sprevadza toto dielo a nech sa cim skor rozsiri

Komentáre