Prijmite pozvanie na Svetielkofest

Svetielkofest je benefičný rodinný festival na podporu detských onkologických pacientov a ich rodín. Tento rok sa uskutoční 20. augusta v Banskej Bystrici. Srdečne vás naň pozývame.

Festival organizuje občianske združenie Svetielko nádeje, ktoré už 20 rokov pomáha týmto malým bojovníkom. Celý výťažok z predaja vstupeniek bude použitý na financovanie projektu Nový priestor pre nádej, cez ktorý Svetielko nádeje už úspešne zariadilo pacientske izby s nábytkom na mieru a vybudovalo detskú herňu priamo na onkologickom oddelení v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici. Momentálne v rámci projektu prebiehajú stavebné práce na vybudovanie intervenčnej miestnosti pre psychológa, sociálneho pracovníka a liečebného pedagóga.

Svetielkofest je hudobný a zážitkový festival pre širokú komunitu rodín s voľným vstupom pre tých, ktorým v minulých rokoch Svetielko nádeje poskytlo svoje služby počas ich onkologickej liečby. Festival zároveň poskytuje priestor na stretnutie rodín s deťmi od útleho veku až po tínedžerov s možnosťou zábavy, pestrého programu, sprievodných aktivít, oddychovej zóny a stravovania v areáli festivalu.

Prídťe stráviť krásny deň na Svetielkofest a podporiť tak dobrú vec. Spustený je aj predpredaj lístkov, kúpou ktorých podporíte práve projekt Nový priestor pre nádej. Lístky si môžete zakúpiť tu: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/svetielkofest-2022-08-20/

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre