Pozvánka na vstupný workshop spoločenstva fotografov Človek a Viera v Bratislave

Spoločenstvo kresťanských fotografov Človek a Viera pozýva k spolupráci nových fotografov. Pre záujemcov o vstup do spoločenstva pripravuje vstupný workshop, ktorý sa bude konať prvýkrát v Bratislave 11. a 12. februára 2023.

Fotografi spoločenstva umeleckým spôsobom dokumentujú život Cirkvi, snažia prispievať k zvyšovaniu kvality kresťanskej fotografie a dodávať kvalitné fotografie cirkevným organizáciám, účastníkom akcií i médiám. Keďže fotografovanie vnímajú ako službu Bohu a Cirkvi, cirkevné akcie fotografujú bez nároku na honorár. Jedným z hlavných cieľov spoločenstva je obrazom sprostredkovať duchovný zážitok človeka, a tak hlásať evanjelium.

Fotografie publikujú na webovej stránke www.clovekaviera.sk a o ich činnosti sa môžete dozvedieť aj prostredníctvom facebookovej stránky Človek a Viera – Slovensko.

Ponuka je určená nielen profesionálom, ale aj fotografom, ktorí sa amatérsky venujú fotografii. Fotografické skúsenosti tiež nie sú podmienkou, je však potrebné vlastniť digitálnu (bez)zrkadlovku.

Ak Vás ponuka zaujala, môžete sa prihlásiť na clovekaviera.sk@gmail.com alebo na tel. č. 09081100670910965393.

Viac o činnosti spoločenstva fotografov Človek a Viera nájdete na webe www.clovekaviera.sk.

0 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

1 Comment

  • Som veľmi rád, že existuje takéto spoločenstvo a je pre mňa cťou, že dostávam príležitosť byť členom.
    S pozdravom Mário Katrinec

Komentáre