Pozvánka na kresťanskú medickú konferenciu

Na medickom vysokoškolskom internáte v Martine sa v dňoch 30.9. – 1.10. 2022 uskutoční už 4. ročník celoslovenskej kresťanskej medickej konferencie s názvom Povolaní slúžiť.

Prepojenie medicínskej odbornosti so zastávaním kresťanským hodnôt a žitím svojej viery aj v oblasti zdravotníctva – to je vízia budúcich veriacich lekárov, sestier, pôrodných asistentiek, záchranárov… Práve súčasní kresťanskí lekári nás prídu na konferenciu obohatiť o svoje skúsenosti v napĺňaní tejto vízie a o svoj odborný pohľad na jednotlivých prednáškach. Takisto sa spolu zjednotíme na modlitbách za zdravotníctvo, chválach, svätých omšiach…

Túžbou nás, organizátorov, je aj to, aby sme sa spoznali a už teraz začali tvoriť jednotnú komunitu budúcich zdravotníkov, ktorá raz, veríme, prinesie kresťanské hodnoty a bude zastávať dôležité funkcie aj v tejto oblasti našej spoločnosti.

Na konferenciu je potrebné prihlásiť sa prostredníctvom formulára: https://forms.gle/U5at1GhgNyXespB38 do 27.9.2022. Srdečne pozývame nielen všetkých medikov, ale aj ostatných študentov, ktorí raz budú pracovať, a teda slúžiť, v zdravotníctve. Tešíme sa na spoločne strávený čas v Martine!

Za organizačný tím

Dominika Stasová

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre