Osviežte sa letnými e-knižnými novinkami

Spríjemnite si leto e-knižnými novinkami z ponuky Zachej.sk

Čítanie elektronických kníh sa postupne stáva čoraz viac populárnejším. Hoci e-kniha nikdy nenahradí tlačenú knihu (a to ani nie je jej cieľom), nesporne prináša viacero výhod obzvlášť v čase, keď si printovú verziu knihy nevieme zabezpečiť, prípadne nechceme čakať na jej dodanie.

Počas ubiehajúceho leta na knižnom trhu pribudlo mnoho zaujímavých noviniek, a tak aj na našom „e-knižnom pulte“ už netrpezlivo čaká na zakúpenie a stiahnutie ich elektronická forma. Aby ste neprehliadli tie najzaujímavejšie, radi vás s nimi v krátkosti oboznámime.

Najčerstvejšou novinkou u nás je e-kniha: V osídlach smrti, ktorá zaznamenáva jeden z najsilnejších príbehov obrátenia, aký bol kedy napísaný. Ide o strhujúci skutočný životný príbeh Patricie Sandovalovej, medzinárodnej pro-life rečníčky a úspešnej katolíckej moderátorky. Patricia bola veľmi dlhý čas na ceste smerujúcej do zatratenia a musela skončiť na ulici, aby stretla Boha. Jej svedectvo je dôkazom nekonečného Božieho milosrdenstva, ktoré potrebuje každý jeden z nás.

Ak obľubujete knihy s mariánskou tematikou, určite by vám nemala ujsť e-kniha: Garabandal.  Dočítame sa v nej o mimoriadnych udalostiach uskutočnených v tejto malej dedinke na severe Španielska v minulom storočí. Ako už možno viete, vizionárkam v Garabandale Matka Božia zverila varovania, informácie a posolstvá o osvietení svedomia a je rad na nás, akým postoj voči jej volaniu zaujmeme.

Z iného súdka je e-kniha: Duchovný boj a rozlišovanie duchov, v ktorej autor predstavuje úctyhodnú a časom osvedčenú múdrosť katolíckych mystikov a pomáha nám tak pochopiť, ako diabol vplýva na našu myseľ a srdce.

E-kniha: V osídlach smrti E-kniha: Garabandal E-kniha: Duchovný boj
a rozlišovanie duchov

Z príbuznej oblasti je e-kniha: Desať najväčších klamstiev nepriateľa hovoriaca o satanových taktikách, ktorými si nás chce podmaniť. Nájdeme v nej konkrétne spôsoby a cesty vedúce k oslobodeniu.

Modliť sa za svoje oslobodenie môžeme aj prostredníctvom e-knihy: 21 dní s Michalom Archanjelom. Ukazuje cestu duchovného rastu, posilňuje vo viere a dáva nádej, že dokážeme prekonať a zvíťaziť nad akýmkoľvek zlom či neúspechom, ktoré sa satan snaží vnášať do našich životov.

E-kniha: Desať najväčších
klamstiev nepriateľa
E-kniha: 21 dní s Michalom
Archanjelom

Príjemné oddychové čítanie s dávkou napätia, ale aj romantiky ponúkajú nasledovné e-knižné podoby kníh:
Stroskotanec v Cornwalle od obľúbenej autorky Julie Klassenovej;
Kto rozsvecuje hviezdy, v ktorej sa vydáme po stopách stratenej bájnej lode Jubilee;
Keď príde jar, ktorá je druhou časťou série Príbehy z kanadského západu, a tak sa v nej opäť stretneme s obľúbenou Elizabeth chystajúcou sa na svadbu.

E-kniha: Stroskotanec v Cornwalle E-kniha: Kto rozsvecuje hviezdy E-kniha: Keď príde jar

Pripomíname, že v stále prebiehajúcom roku svätého Jozefa máme možnosť viac spoznať tohto mimoriadneho svätého, uctiť si ho a modliť sa k nemu, a to aj prostredníctvom e-formy kníh Zasvätenie sa svätému Jozefovi a 7 bolestí a 7 radostí svätého Jozefa.

E-kniha: Zasvätenie sa
svätému Jozefovi
E-kniha: 7 bolestí a 7 radostí
svätého Jozefa

A aby sme nezabudli, pred krátkym časom sme našu ponuku elektronických publikácií obohatili o kategóriu elektronických časopisov, nezabudnite preto nazrieť aj do tejto sekcie. 🙂

Pokiaľ ste doteraz nemali skúsenosť s kúpou a čítaním e-kníh, a preto stále váhate, vrelo vám odporúčame prečítať si na našom blogu článok s názvom Ako objednať a čítať elektronické knihy?, ktorý poskytuje praktické informácie a rady od vytvorenia objednávky e-knihy až po stiahnutie do vášho zariadenia. Tak smelo do toho! 🙂

Jana Gregorovičová, Zachej.sk

Bez virů. www.avast.com
0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre