NOVINKA od Zachej.sk: 15 minút s Ježišom

Chvíľka meditácie a modlitby pred Najsvätejšou sviatosťou

15 minút s Ježišom

Vraj keď sa stretnú dvaja zaľúbenci, netreba veľa slov. Sú len tak ticho vedľa seba a vychutnávajú si vzájomnú prítomnosť. S Bohom je to niekedy rovnaké. Už vieme, že miluje ticho. Je to Jeho privátna zóna, kde sa rád zdržiava a práve v tichu sa rád prihovára ľudskej duši.

No tak, ako sa Boh nedá vtesnať do nejakých predpripravených tabuliek a vzorcov správania, takisto platí, že Ho nemožno obmedziť len na fakt, že ticho je Jeho jediný spôsob komunikácie. Domnievam sa, že Boh nás rovnako nesmierne rád počúva. A sú to práve naše slová, ktoré môžu byť akousi prípravou na ponorenie sa do Božieho ticha.

15 minút s Ježišom je maličká knižočka s veľkou výpovednou hodnotou. Pripraví vaše srdce na stretnutie s Pánom. Je návodom, ktorý stíši vašu dušu, či našepká tie správne slová. Nasmeruje pohľad smerom na Ježiša a pomôže vám otvoriť si pred Ním srdce v jednoduchej úprimnosti.

Aké je to krásne, keď s Ním môžeme byť! Veď len na tom záleží: učiť sa byť s Ním už teraz, aby sme s Ním mohli byť raz aj navždy.

15 minút s Ježišom

Zuzana Ring,

Vydavateľstvo Zachej.sk

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre