Novinka na Zachej.sk: Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety

Spoznajte život našej Matky očami talianskej mystičky Luisy Piccarrety

Božia služobnica Luisa Piccarreta, ktorá väčšinu svojho života strávila na lôžku ako živá obeta pre Ježiša, zapísala počas svojho života okolo desaťtisíc strán, na ktoré starostlivo zaznamenala všetko, čo vidiela a počula počas svojich mystických vytržení. Z jej spisov sa zrodilo aj dielo Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety s podtitulom Cesta do kráľovstva Božej vôle, ktoré patrí z hľadiska témy i formy spracovania medzi mariánsku literatúru.

Ústrednou témou, ktorou sa celé dielo zaoberá, je Božia vôľa. Tá bola zároveň centrálnym bodom celého Luisinho života, od ktorého záviselo všetko ostatné. V knihe preto nájdete 31 rozjímaní a modlitieb, ktoré úzko súvisia práve s touto témou. Vďaka knihe sa dozviete, prečo by sme sa mali Božou vôľou zaoberať, modliť sa za jej vyplnenie v našich životoch a konať ju s radosťou a láskou. Keďže sa v knihe nachádza 31 zamyslení, je mimoriadne vhodná práve ako materiál na súkromnú mesačnú pobožnosť.

V knihe Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety nájdete:
  • 31 denných zamyslení o živote Panny Márie s ponaučeniami pre náš život
  • 6 meditácií, ktoré nám pomôžu priblížiť sa k Panne Márii
  • životopis mystičky Luisy Piccarrety
  • pomoc pri hľadaní Božej vôle pre náš život
  • a ešte oveľa viac

„Keby si len vedela, aké úzkosti prežívam, aké ľútostné vzdychy vychádzajú z mojich úst a koľké slzy roním kvôli svojim deťom! Keby si len vedela, ako veľmi túžim po tom, aby si počúvala moje ponaučenia z neba a prostredníctvom nich sa naučila žiť v zhode s Božou vôľou! Netrýzni ma, prosím, tou najhoršou bolesťou, neodmietaj ma. Prijmi tento dar z neba, ktorý ti ponúkam. Otvor si srdce pre moje navštívenie a moje ponaučenia. Vedz, že pochodím celý svet, zájdem ku každému jednému človeku, do každej rodiny, do všetkých rehoľných komunít, národov, a ak bude treba, budem chodiť krížom-krážom po svete hoci aj celé stáročia, až kým ako kráľovná nezhromaždím svoj ľud a ako matka svoje deti, ktoré budú poznať Božiu vôľu a dovolia jej kraľovať v celom svojom živote.“ (20)

Knihu Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety môžete získať so zľavou 20 % do 27.4.2021.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre