Novinka na Zachej.sk: Novéna k Márii, Matke dobrej rady

Spoznajte novénu, ktorá vám pomôže v ťažkých životných situáciách

Úcta k Panne Márii ako Matke dobrej rady nie je u nás na Slovensku ani známa, ani rozšírená. Napriek tomu je to práve Panna Mária, ktorá nám ako naša Matka môže vyprosiť množstvo milostí a pomôcť nám aj v tých najťažších situáciách. Každé dieťa sa v ťažkostiach s dôverou obracia na svoju pozemskú mamu, ktorej možnosti sú často ohraničené; prečo by sme potom mali zabudnúť na našu nebeskú mamičku, ktorej možnosti sú doslova neobmedzené? Veď za nás oroduje priamo pred Božím trónom…

Novéna k Márii, Matke dobrej rady je novinkou z vydavateľstva Zachej.sk, ktorá vám pomôže odovzdať všetky svoje trápenia, bolesti a ťažkosti tej, ktorá nás bezhranične miluje. Počas deviatich dní vás bude Panna Mária sprevádzať na ceste počúvania Božieho hlasu a rozlišovania Božej vôle.

Modlitbu Novény k Márii, Matke dobrej rady zvlášť odporúčame v ťažkých životných situáciách ako:

  • problematické vzťahy
  • bolestivé choroby
  • finančné ťažkosti
  • strata zamestnania
  • vážne rozhodnutia o budúcnosti
  • a v mnohých ďalších náročných okolnostiach

Panna Mária s nami túži zdieľať všetko, čo prežívame. Ochotne nám pomôže pri ťažkých rozhodnutiach a rada nám u Boha vyprosí milosti, ktoré nám pomôžu na našej životnej púti. Nenechajme si túto príležitosť ujsť a vydajme sa s Pannou Máriou na cestu za životom v plnosti Božej vôle.

Benediktov čas

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre