Novinka na Zachej.sk: Milovaná taká, aká si

Spoznajte Kristovu lásku a jej uzdravujúcu moc, ktorá zmení celý váš doterajší život, prostredníctvom novinky Milovaná taká, aká si od sestry Miriam James Heidland.

Sestra Miriam James viedla bežný život mladej neviazanej vysokoškoláčky. Párty, alkohol, cigarety, chlapci… to všetko patrilo k mladíckej zábave, ktorú si nechcela nechať ujsť. Napriek nevôli rodičov a hlbokej vnútornej neistote, ktorá ju od detstva gniavila, sa stále viac a viac oddávala hriechu. Myslela si, že jej pomôže zabudnúť na smäd, ktorý nedokázala ničím uhasiť. To sa však nestalo. Miesto toho postupne klesala na hlbšie a hlbšie dno. A tam Miriam spoznala Ježiša Krista.

Príbeh ako z rozprávky, však? Stratená princezná nájde svojho milovaného, ktorý ju zachráni od zlého draka. Jediný rozdiel spočíva v tom, že tentokrát sa drak nachádza v princezne samej.

Máte aj vy svojho draka, ktorý vás ničí a ubíja? Možno je to bolestná udalosť, ktorá vás hlboko zranila; neuvážené slová, ktoré zaťali do živého; zraňujúca skúsenosť, ktorá poznačila vaše správanie či zdrvujúca strata, s ktorou sa nedokážete vyrovnať… Nech už váš drak vyzerá akokoľvek, faktom je, že si s ním nedokážete pomôcť sami. My ľudia sme prislabí na to, aby sme svojho draka porazili.

A tu prichádza na rad Ježiš. Hrdina, ktorý ako jediný dokáže premôcť zlo panujúce nad našimi životmi. Jeho uzdravujúca moc je neuveriteľne silná a dokáže vyliečiť všetky rany, dokonca aj tie hnisavé a páchnuce. Jediné, čo k tomu potrebuje, je naše otvorené srdce a ochotu nechať sa premieňať. Sme pripravení stať sa zraniteľnými a dovoliť Ježišovi dotknúť sa nás?

Príbeh sestry Miriam, ktorej sa po stretnutí s Kristom obrátil život doslova hore nohami, nás v tom môže inšpirovať. Vďaka jej knihe Milovaná taká, aká si môžeme zažiť uzdravenie aj my. Táto novinka je totiž akýmsi návodom, ktorý nám pomôže vykročiť smerom ku Kristovi a zakúsiť prijatie, po ktorom tak túžime. Len Ježiš dokáže zaceliť všetky naše rany. Čaká nás vo svojom uzdravujúcom náručí, a tak sa mu nebojme odovzdať takí, akí sme.

Vďaka knihe Milovaná taká, aká si:
  • zistíte, kto ste
  • objavíte svoj cieľ
  • zacelíte svoje zlomené srdce
  • rozmotáte svoje tajomstvá
  • vyslobodíte sa
  • uzdravíte svoje rany
  • otvoríte svoje srdce pre lásku
  • a ešte omnoho viac
Prijmite pozvanie k obráteniu, uzdraveniu a slobode v Ježišovi a vydajte sa so sestrou Miriam na cestu, ktorá zmení váš život!

Novéna k svätému Jánovi Pavlovi II.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre