Novinka na Zachej.sk: Keď zomrie náš milovaný

Vykročte na cestu uzdravenia zo straty milovaného človeka vďaka novej knihe z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Keď zomrie náš milovaný

Drvivý smútok zo straty blízkeho človeka nás často zastihne nepripravených. Paralyzuje nás v našich každodenných aktivitách, ktoré zrazu nie sme schopní vykonávať; zrazí nás na kolená svojou intenzitou, kvôli ktorej nie sme schopní myslieť na nič iné, a bezohľadne nás necháva na najhlbšom dne našej duše. Ako sa dá s niečím takým žiť? Dá sa to vôbec prekonať?

Vraví sa, že „čas vylieči všetky rany“. V danej chvíli, kedy sa zdrvení stratou iba bezmyšlienkovite presúvame z mieta na miesto, však potrebujeme skutočnú útechu, ktorá pretrvá. Kde ju však nájsť? Autorka Lorene Hanley Duquin v tom má jasno: po smrti svojej vlastnej mamy, ktorá ju zasiahla nevídanou silou, sa obrátila na Ježiša, ktorý jediný dokáže nielen zahojiť naše rany, ale aj uzdraviť naše vnútro. O svoje poznanie sa s nami podelila v novej knihe z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Keď zomrie náš milovaný.

Táto kniha, alebo azda lepšie povedané cesta, ktorá nás privedie k uzdraveniu zo straty blízkeho človeka, obsahuje 52 hlbokých osobných zamyslení. Tie nám účinne pomôžu prekonať smútok na všetkých úrovniach, pretože sa venujú emocionálnym, telesným, mentálnym, duchovným aj spoločenským stránkam smútku. Sme si istí, že pomôže načerpať silu všetkým, ktorí sa musia vyrovnávať so stratou niekoho milovaného.

Meditácie v knihe Keď zomrie náš milovaný obsahujú:
  • citát známej osobnosti
  • krátku úvahu
  • modlitbu
  • citát
  • príbeh
  • a ešte oveľa viac

Vykročte smerom k uzdraveniu ešte dnes! Knihu Keď zomrie náš milovaný môžete získať so zľavou 20 % do 10.11.2020.

Pýtame sa exorcistu

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre