Novinka na Zachej.sk: Duchovný boj a rozlišovanie duchov

Spoznajte knihu, ktorá vám pomôže identifikovať nepriateľa a zvíťaziť nad ním

Každému katolíkovi, ktorý neberie nedeľnú omšu len ako nepríjemnú povinnosť, ktorej sa treba radšej vyhnúť, strojí satan, nepriateľ Boha a všetkých ľudí, úklady. Jeho útoky sa pritom nemusia prejavovať len vo forme posadnutí, ktoré majú mocné viditeľné prejavy. Práve naopak – duchovný boj s diablom je mnohokrát veľmi nenápadný a prebieha skryto, aby sme si ho ideálne vôbec nevšimli. Pretože ak si ho neuvedomíme, nebudeme proti nemu bojovať – a už vôbec nad ním nedokážeme zvíťaziť.

Kniha Duchovný boj a rozlišovanie duchov z dielne prezidenta EWTN News Dana Burkeho je presne tou knihou, ktorú potrebujete na to, aby ste sa naučili základy duchovného boja. Vychádza z ignaciánskej spirituality, teda priamo „zo srdca“ svätého Ignáca z Loyoly. Nájdete v nej odpovede na otázky ako: Kto je náš nepriateľ? Ako ho môžeme rozpoznať? A ako nad ním zvíťazíme? Vďaka tejto knihe pochopíte, že duchovný život nie je veda, ktorú sa treba naučiť, práve naopak. Ide skôr o intuitívne umenie, v ktorom sa treba cvičiť počas nášho – čoraz úspešnejšieho – postupovania od habituálneho hriechu k svätosti.

V knihe Duchovný boj a rozlišovanie duchov nájdete:

  • detailné vysvetlenie duchovného boja
  • 14 pravidiel rozlišovania duchov
  • múdre rady svätého Ignáca z Loyoly a ďalších katolíckych mystikov
  • reálne skúsenosti z duchovného boja a praktické príklady
  • a ešte oveľa viac

Naša čitateľka Katarína o knihe napísala: „Zaujímavá kniha, splnila moje očakávania. Objasňuje ignaciánsku spiritualitu, je ľahko prístupná aj pre ľudí, ktorí sa s tým ešte nestretli, podložená autorovými skúsenosťami a praktickými príkladmi, ako aj otázkami na zamyslenie na konci každej kapitoly.“

Úryvok z knihy si môžete prečítať v článku na našom blogu s názvom Pozvanie na uzdravenie. Knihu Duchovný boj a rozlišovanie duchov môžete získať so zľavou 12 % na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre