NOVINKA na Zachej.sk: Diabolské posadnutia a exorcizmus

Zlý duch, jeho klamstvá a ako im čeliť

Po veľkom úspechu a pozitívnych ohlasoch na prvú knihu Francesca Bamonteho vydanú v slovenčine Boj Panny Márie a diabla počas exorcizmov (Zachej.sk, 2016), vydávame ďalšiu knihu od tohto talianskeho autora.

Diabolské posadnutia a exorcizmus s podnázvom Zlý duch, jeho klamstvá a ako im čeliť prináša na 190 stranách ucelenú náuku o existencii a charakteristike Zlého. Tiež o satanizme, bežnom a mimoriadnom pôsobení zlého ducha, exorcizmoch a rozlišovaní, kedy je potrebné exorcizmus vykonať a kedy nie. Zaoberá sa aj problémom imperatívnej formy exorcizmu, jednotlivými stupňami pôsobenia Zlého, no i ďalšími praktickými otázkami, pred ktorými sa skôr či neskôr ocitne každý v službe oslobodenia. Kniha bude tak užitočnou nielen pre samotných exorcistov, ale aj pre kňazov a laikov, ktorí sa chcú priblížiť k tomuto nevyspytateľnému tajomstvu.

Je napísaná na vysokej odbornej úrovni a má ambíciu pokryť tie miesta delikátnej služby exorcizmu, ktoré ešte neboli pomenované. Vôbec po prvýkrát prináša ucelenú terminológiu v odborných pojmoch a to v tomto tvare:

  • diabolské zamorenie, infikovanie (infestácia),
  • diabolské obťažovanie, útlak (vexácia),
  • diabolské sužovanie (obsesia),
  • počarovanie (malefícia).

Francesco Bamonte je predsedom Medzinárodnej asociácie exorcistov, členom rehole Nepoškvrneného Srdca Panny Márie a exorcistom diecézy, v ktorej pôsobí. Už roky sa venuje špecifickej službe oslobodenia a spolu so svojim modlitebným tímom pomáha ľuďom, ktorí sa stali obeťami mágov, alebo sa zaplietli do rôznych okultných a špiritistických praktík.

Diabolské posadnutia a exorcizmus
0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre