Novinka na Zachej.sk: 21 dní s Michalom Archanjelom

Spoznajte cirkevne schválenú knihu 21 dní s Michalom Archanjelom

V boji s diablom, zlom a hriechom sa katolíci už mnoho storočí radi obracajú k Panne Márii a archanjelovi Michalovi. V našich ťažkostiach a problémoch ich radi prosíme o príhovor a orodovanie u Boha, pretože sú mocnými víťazmi nad satanom a jeho úkladmi. Ich pomoc potrebujeme aj teraz, v 21. storočí, a to dokonca viac než kedykoľvek predtým.

Vo vydavateľstve Zachej.sk sme sa preto rozhodli vydať knihu 21 dní s Michalom Archanjelom od afrického autora menom Mathieu-Modeste Kpodehoto. Mathieu pochádza z Beninu a je členom Katolíckej charizmatickej obnovy. Mocnú pomoc svätého Michala Archanjela pozná z prvej ruky, a v tejto knihe, ktorá je 21-dňovou súkromnou pobožnosťou, sa ju rozhodol sprostredkovať aj vám.

Kniha 21 dní s Michalom Archanjelom je cestou duchovného rastu, ktorá vás počas 21 dní posilní vo viere a dodá vám nádej, že dokážete prekonať a zvíťaziť nad akýmkoľvek zlom či neúspechom, ktoré satan zasieva do vášho života. Kniha je účinnou zbraňou v duchovnom boji, vďaka ktorej budete aj vy stáť na stupni víťazov.

V knihe 21 dní s Michalom Archanjelom nájdete:

  • 21-dňovú pobožnosť s modlitbami
  • bližšie informácie o svätom Michalovi Archanjelovi
  • a ešte oveľa viac

Naša čitateľka Alžbeta o knihe napísala: „Žijeme v časoch, kedy sa satan snaží získať čo najviac duší pre seba. Je teda nevyhnutné, aby sme sa mu postavili a žiadali o ochranu Michala Archanjela a našu Matku, Pannu Máriu a všetkých svätých.“

Úryvok z tejto knihy si môžete prečítať na našom blogu. Knihu 21 dní s Michalom Archanjelom nájdete na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre