Novinka, ktorú prečítate so zatajeným dychom: 61 minút k zázraku

Kto z nás by vo svojom živote netúžil prežiť naozajstný, dych vyrážajúci a srdce zastavujúci zázrak? Bonnie Engstromovej, mame ôsmich detí, sa v roku 2010 podarilo byť svedkom takejto udalosti. Jej cesta, ktorú opisuje v novinke z vydavateľstva Zachej.sk s názvom 61 minút k zázraku, však nebola jednoduchá. Práve naopak…

Keď sa Bonnie v roku 2010 dozvedela, že je v priebehu troch rokov štvrtýkrát tehotná, nebola veľmi nadšená. Spolu s manželom Travisom boli psychicky aj fyzicky veľmi vyčerpaní a žili od výplaty k výplate. Napriek ťažkostiam však vedeli, že dieťa, ktoré čakajú, je Boží dar, a preto sa ho rozhodli s láskou prijať, i keď to v danej chvíli rozhodne nebolo jednoduché. Boh sa však o rodinu materiálne postaral a ako bonus prebiehalo celé Bonnino tehotenstvo priam výnimočne hladko.

Ale len do dňa pôrodu. 16. septembra 2010 totiž Bonnie porodila mŕtveho chlapčeka. Šok, ktorý manželia prežívali, bol neopísateľný. Čo sa to deje? pýtali sa samých seba. Popolavé telíčko malého Jamesa Fultona nejavilo žiadne známky života. Chlapček nereagoval na resuscitáciu a nepomohli ani dve dávky adrenalínu. Čas plynul. Lekári robili, čo bolo v ich silách. Nádej však postupne vyhasínala. Zdravotníci nad chlapcom napokon zalomili palicu a po 61 minútach sa ho chystali vyhlásiť za mŕtveho. Vtedy sa však stalo niečo, čo nikto neočakával – pulz malého chlapca naskočil… a on zrazu ožil.

Novinka z vydavateľstva Zachej.sk 61 minút k zázraku je neuveriteľným, no pravdivým príbehom Jamesa Fultona a jeho rodičov, ktorí v priebehu nekonečných 61 minút prosili o pomoc Jamesovho menovca, ctihodného arcibiskupa Fultona J. Sheena. Spoliehali sa na jeho mocný príhovor a napriek zdrvujúcej realite verili, že Bohu nič nie je nemožné. A navzdory všetkým prírodným zákonom, ktoré tu na zemi máme, Boh ich modlitby vyslyšal.

Tento fascinujúci príbeh plný slabosti i sily, žiaľu i jasania, nádeje a radosti nás učí, že zázraky sú možné – skrze našu vieru v Krista a príhovor veľkého zástupu svedkov.

V knihe 61 minút k zázraku nájdete:
  • neuveriteľný príbeh nezlomnej viery a nádeje
  • inšpiratívne povzbudenie na našej pozemskej ceste do večnosti
  • úprimné svedectvo, ktoré hlboko otrasie strachom a nedôverou, ktorú v ťažkostiach cítime
  • a ešte oveľa viac

„Uverte v neuveriteľné a dokážete nemožné.“
ctihodný arcibiskup Fulton J. Sheen

Knihu 61 minút k zázraku môžete získať so zľavou 20 % len za 6,32 € do 2.2.2021. Veríme, že bude pre vás obohatením.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

5 Užívateľ (2 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre