NOVINKA: 7 tajomstiev Božieho milosrdenstva

Je neodškriepiteľné, že o rozšírenie úcty k Božiemu milosrdenstvu sa zaslúžila rehoľníčka Faustína Kowalská a o pozdvihnutie tohto kultu na celosvetovú úroveň pápež Ján Pavol II.

7 tajomstiev Božieho milosrdenstva

O Božom milosrdenstve sa už veľa napísalo a ešte viac povedalo. V čom by teda táto kniha mohla byť pre vás prínosná? A má úcta k Božiemu milosrdenstvu nejaké tajomstvá, ktoré treba odhaľovať?

Po úspechu prvej knihy zo série 7 tajomstiev (7 tajomstiev Eucharistie), kedy sme si kládli podobnú otázku a síce, či už o svätej omši nebolo povedané všetko, prinášame čerstvú novinku 7 tajomstiev Božieho milosrdenstva. Rovnako ako predtým, aj tu budeme žasnúť, koľko toho ešte nevieme a akým širokospektrálnym pojmom Božie milosrdenstvo je.

Autor Vinny Flynn je známy tým, že má dar sprístupniť aj ťažko pochopiteľné fakty až prekvapivo jednoducho. Vďaka jeho knihám pomohol už miliónom ľudí, aby si obnovili vzťah k Eucharistii, spovedi, liturgii a teraz to isté ponúka v oblasti Božieho milosrdenstva.

Ak ste ešte nikdy nič nečítali o úcte k Božiemu milosrdenstvu, táto kniha je tou najlepšou, ktorou môžete začať. Ak si myslíte, že už o ňom viete všetko, budete prekvapení, pretože ho zrazu uvidíte v novom svetle.

Spoznajte do hĺbky, čo to vlastne Božie milosrdenstvo je a ako ho môžete denno – denne nielen žiť, ale aj vyžarovať na druhých.

7 tajomstiev Božieho milosrdenstva

Zuzana Ring,

Vydavateľstvo Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre