Májová novinka na Zachej.sk: 10 zázrakov ruženca

Nenechajte si ujsť novú knihu od autora bestselleru Zasvätenie sa svätému Jozefovi s názvom 10 zázrakov ruženca

Ruženec je pre mnohých katolíkov synonymom repetitívnej (a mnohokrát aj nezáživnej!) modlitby. Hoci vnútri dobre vieme, aká je táto modlitba dôležitá (veď ju odporúča vo svojich zjaveniach samotná Božia Matka), mnohokrát sa ju modlíme s nechuťou a úplne nesústredene. Ako môžeme túto reakciu zmeniť? Je to vôbec možné?

Odpoveď je rozhodné áno. S knihou 10 zázrakov ruženca, ktorá je vynikajúcim sprievodcom pre každého bojovníka Ježiša a jeho matky Márie, sa naučíte túto starobylú modlitbu nielen modliť s novým zápalom, ale aj milovať celým srdcom. Vďaka historickým udalostiam, príbehom zo života obyčajných ľudí, ako aj slovám rôznych svätých či pápežov, získate komplexný prehľad o sile modlitby ruženca a jej mnohokrát priam neuveriteľným dôsledkom.

Ruženec je modlitba, ktorej pôvod presahuje hranice zeme. Je zbraňou, kyticou, nástrojom odpustenia, nádejou budúcnosti aj hýbateľom dejín zároveň. Milovaný svätými, odporúčaný pápežmi, darovaný ľuďom samotnou Pannou Máriou. Vďaka novinke 10 zázrakov ruženca spoznáte, že táto modlitba je naozajstným zázrakom nielen pre vyvolených, ale aj pre vás.

Čitateľ Peter o knihe napísal: „Tak túto knihu som doslova zhltol za 2 dni. Vidno, že autor miluje Máriu a tému ruženec má dokonale naštudovanú od histórie ruženca po pápežské dokumenty o ruženci až po citácie svätých a duchovných osôb o ruženci. A to celé prepletá silnými svedectvami o zázrakoch spojených s modlitbou ruženca. U mňa táto kniha prebudila prvotnú vášeň po modlitbe ruženca. Odporúčam veľmi. A v neposlednom rade, keďže toto je už druhá kniha, ktorú som prečítal od tohto autora, musím konštatovať, že autor nie je len kazateľ, ale aj veľmi dobrý spisovateľ.“

V knihe 10 zázrakov ruženca nájdete:

  • 10 zázrakov, ktoré robia modlitbu ruženca výnimočnou
  • skutočné príbehy zo života ľudí, ktorí sa modlia ruženec
  • slová svätých a pápežov, ktorí sa radi modlili ruženec
  • rozprávanie o historických udalostiach, na ktoré mala modlitba ruženca vplyv
  • a ešte oveľa viac
Knihu 10 zázrakov ruženca môžete získať so zľavou 20 % do nedele 16. mája 2021.
Martina Bednáriková, Zachej.sk
0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre