Larry Richards: „Odvážna v Bohu je absolútne výnimočná kniha. Musíte si ju prečítať!“

Sonja Corbitt pred niekoľkými rokmi konvertovala na katolícku vieru a odvtedy sa denne sýti Písmom a sviatosťami. Skrze ne prijíma nielen živého Krista, ale i uzdravenie a silu žiť bez strachu, vyzbrojená vierou a dôverou v Boha.

Odvážna v Bohu

Je až po uši zamilovaná do Ježiša prítomného v Božom Slove a vo sviatostiach: „Čo možno najpevnejšie sa držím sviatostí a tvrdo pracujem na tom, aby som si uchovala svoje srdce i svoj život v čistote: len tak totiž môžem byť účinným nástrojom v rukách Ducha Svätého v pripravovaní svätých na dielo služby. Veď Písmo je ako zábradlie, ktorého sa človek môže chytiť, keď šmátra na temných pivničných schodoch strachu.“

Jej nová kniha Odvážna v Bohu kladie podstatnú otázku: „Je možné žiť bez strachu?“ Pozýva oslobodiť sa od neho, nedať sa ním paralyzovať a poraziť démonov strachu, ktorí sa maskujú v rôznych podobách!

Kto čítal jej prvú knihu vydanú v slovenčine Bohom vyslobodená tak už vie, že Sonji nepristanú žiadne masky a ani sa za ne neskrýva. So svojimi čitateľmi sa delí o všetko, vrátane vlastných bolestných pádov a omylov. Ako bonus ich vie podať humorne (spomeňte si na jej horiace auto a obhorené obočie) a zároveň z toho vyťažiť to ono cenné ponaučenie. Najlepšie sa učíme na vlastných chybách, všakže?

Odvážna v Bohu je vstupnou bránou do života v Kristovej slobode a láske. Je cestou od strachu k viere. Od beznádeji k nádeji. Od starého človeka k novým začiatkom. Proste nájsť svoju vnútornú silu, no nie sám v sebe, ako je to populárne vo východných náboženstvách, ale v Bohu, ktorý je všetko vo všetkom.

Odvážna v Bohu

Zuzana Ring, Vydavateľstvo Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre