Ksawery Knotz. Meno, ktoré by mali poznať všetci manželia

Už tento týždeň na pulty kníhkupectiev dorazí nová kniha od poľského kňaza Ksaweryho Knotza. Poľský rehoľník sa dlhodobo venuje manželskému spolužitiu, predovšetkým tomu sexuálnemu.

53-ročný kapucín je doktorom pastoračnej teológie, pôsobil v neokatechumenátnom hnutí aj v spoločenstve obnovy v Duchu Svätom, žije v Krakove a do povedomia mnohých kresťanov po celom svete sa dostal vďaka svojim publikáciám pre manželov, ktorí sa snažia svoj sexuálny život formovať podľa učenia Katolíckej cirkvi.

Kňaz radu menších kapucínov založil v roku 2004 stránku szansaspotkania.net, ktorá sa postupne rozrástla a aktuálne patrí medzi najvyhľadávanejšie poradenské centrá našich severných susedov.

Jeho kniha Sex ako ho nepoznáte sa vo svete stala veľkým hitom a oslovila viacero neveriacich ľudí s predsudkami voči Katolíckej cirkvi a jej postoju k sexuálnemu styku.
Vydavateľstvo Zachej.sk prináša na slovenský trh novú knihu s názvom Nebojte sa sexu s veľavravným podtitulom miluj a rob, čo chceš. Ksawery Knotz sa nebojí úplne otvorene hovoriť o sexualite a s veľkým zápalom sa venuje manželom, ktorých v súlade s učením Cirkvi vyzýva k aktívnemu a radostnému sexuálnemu životu, ktorý sa po rokoch manželstva často mení na nudnú rutinu.

Zároveň pripomína, že milostné hry a zaujímavé polohy nemajú byť v živote manželov pasé. Je potrebné neustále objavovať krásu pohlavného styku, ktorý je samotným darom od Boha pre nás,  rozprávať o svojich túžbach a zároveň si plniť vzájomné očakávania.

Vydajte sa spoločne s otcom Ksawerym na dobrodružnú manželskú cestu, v ktorej sa prostredníctvom atraktívneho sexuálneho spojenia budete vďaka správnemu prístupu zároveň približovať k samotnému Bohu. Kniha je cirkevne schválená.

Nebojte sa sexu
5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre