Krížové cesty pre manželov

Od nášho nebeského Otca sme dostali nádherný dar, a to sviatosť manželstva. Táto sviatosť nám však automaticky nezaručí bezproblémový a bezchybný život. Takmer každý manželský pár si prešiel nejakou krízou, niekto menšou, niekto väčšou. Ba dokonca sa niekedy zdá, že niet riešenia. No dostali sme aj ďalší dar, a tým je modlitba. Modlitba, teda rozhovor s Bohom. Boh je pripravený počúvať a pomôcť nám vždy a s každým problémom, aj s tým zdanlivo neriešiteľným.

V pôstnom období tu máme obzvlášť nádhernú modlitbu a to krížovú cestu – rozjímania  o Kristovom utrpení, láske a obeti. Vyberáme pre vás práve tie, ktoré sú určené pre manželov:

Kalvária lásky

Rozjímania pre individuálnu krížovú cestu pre manželov, ktorí chcú prežiť svoje bolesti a utrpenia tak ako on, podľa jeho vzoru, bez reptania a preklínania Boha za svoj život. Kniha je doplnená o katechézu otca Dominika Chmielewského s názvom Modlitba, ľútosť a odpustenie v manželstve.

Naši zákazníci napísali:

1 2 3 4 5 Erika: Nádherná, dojímavá krížová cesta pre manželov. Autor ide až ,,do špiku kosti,,. Určite sa k nej ešte veľakrát vrátim a pomodlím sa ju.

1 2 3 4 5 Mária: Vrelo odporúčam túto knihu ako darček pre manželov. Píše sa tam veľa o odpúšťaní… a s tým máme v manželstvách stále problém.

1 2 3 4 5 Norbi: Veľmi dobrá knižka pre manželov, ktorí potrebujú posilniť svoj vzťah. Nádherné rozjímania krížovej cesty.

Krížová cesta za uzdravenie manželstva

Táto modlitba nesie na sebe špeciálne pomazanie a Božie požehnanie, ktoré sa rozlieva na každého, kto sa ju modlí. Duch Boží prostredníctvom nej veje a prináša život aj do dávno mŕtvych zákutí nášho života. Bohu nič nie je nemožné. Aj takto by sa dala nazvať Krížová cesta za uzdravenie manželstva od Márie Vicenovej, ktorej modlitby a zamyslenia sú medzi veriacimi nesmierne obľúbené.

Naši zákazníci napísali:

1 2 3 4 5 Elena: Táto krížová cesta je vynikajúca na modlitbu pre všetky druhy manželstiev či už ideálne alebo nejakým spôsobom zranené, má čo povedať všetkým.

1 2 3 4 5 Lenka: Veľmi pekná krížová cesta, určite sa tam nájde niečo na zamyslenie v každom manželstve. Vhodná pre manželský pár aj manželské stretko.


Amália Pavlišinová, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre