Keď Zachej.sk dostane oskara. Alebo hneď dvoch!

Občas premýšľam nad tým, koľko ľudí má to šťastie, že sa ráno zobudí a smie ísť do práce, ktorá ho baví a napĺňa. Je ich veľa, málo? To neviem, ale viem, že my patríme medzi tých šťastlivcov, ktorí milujú pondelok rovnako ako piatok.
No potom príde ďalší level. Tu v Zachej.sk robíme to, čo nás baví a robíme to dobre. Pravidelné pozitívne ohlasy od vás – našich zákazníkov, sú toho dôkazom.
Ale všimol si nás ešte niekto iný. Pred 4 dňami sme v súťaži Heuréka SHOPROKU 2016 získali prvé miesto a to hneď dvakrát. V silnej konkurencii sme vyhrali nielen podkategóriu Knihy a e-čítanie, ale aj celú hlavnú kategóriu Zábava a voľný čas.
Je to skvelé, priatelia, a je to skvelé práve kvôli vám. Ste nám drahí práve tak, ako tá krásna soška, ktorá od dnešného pondelka zdobí priestory Zachej.sk. Je znamením toho, že máme nielen služby na prvotriednej úrovni, ale aj vynikajúcich zákazníkov, ktorí ich vedia oceniť. A za to vám z celého srdca: ďakujeme.

Oslavujte s nami so ZĽAVOU až 3 + 5%.
Stačí ak do 5.4.2017 použijete pri nákupe na www.zachej.sk
kupón: shoproku2016

SHOPROKU 2016

 

Tak je to, keď sa Pán priznáva k svojmu dielu. Veríme, že kníhkupectvo Zachej.sk nie je len odberným miestom, kde si nájdete knihy, ktoré hľadáte, ale aj priestorom, kam sa radi vraciate a viete, že ste tu vítaní.

Ďakujeme za vašu vernosť a pozitívne hodnotenie našich služieb. Našu prácu robíme s radosťou a vieme, že to cítite aj vy.

Vždy keď prišlo nejaké pekné hodnotenie našej práce, nahlas sme si ho prečítali a spolu sme sa z neho tešili. S hrdosťou sme sa pozreli na Ivku, ktorá pre vás balí takmer všetky balíčky a vždy, keď ste nám na Heuréke pochválili pekne zabalené objednávky, bola to najmä jej zásluha. Na Ami a Zuzku, ktoré starostlivo a s vervou vybavujú všetky vaše telefonáty, on-line chaty, e-maily a nákupy. Knihy, po ktorých túžite vám mnohokrát zoženú aj vtedy, keď už vlastne neexistujú. Sú zázračné a skvelé a bez nich by sme neboli tam kde sme. Na Moniku a Evku, ktoré sa starajú o vaše osobné odbery, pohodlie na predajni i rýchle doručenie zásielky. Fungujú ako dokonale zladené perpetum mobile. No a Jozef, ktorý je (spolu so Zuzkou) pevným stĺpom celého tohto projektu. Mnohokrát sa na ňom lámu vlny dobiedzajúcich búrok, ale on ich bravúrne zvláda. A ešte je tu naše vydavateľsko – tvorivé trio: Dominika, Zuzka a Jozef. To všetko skvelé, úžasné, inovatívne a svieže vzniká práve tu: v spoločnom premýšľaní a hľadaní, ako vás potešiť a uchvátiť. Pracovať s týmito ľuďmi je pre mňa cťou.

Ďakujeme, že ste nám aj v roku 2016 preukazovali priazeň. Vďaka Heuréke a súťaži SHOPROKU 2016 sme dostali jedinečnú príležitosť žať dobré ovocie nášho úsilia a vašej vernosti nášmu kníhkupectvu.

V súťaži SHOPROKU 2016 sme vďaka vám totiž zvíťazili hneď v dvoch kategóriách!


shoproku-ikona-2016-sk-28-2-2016-vitez-zabava-a-volny-cas

Knihy a e-čítanie

Ďakujeme, bez vás by sme neboli tam, kde sme teraz.

Veríme, že tento rok vám prinesieme ešte viac radosti, viac spokojnosti a viac povzbudenia. Tešiť sa môžete na celkom novučičké knihy z nášho vydavateľstva Zachej.sk, ktoré vám otvoria dvere do rôznych oblastí života a viery a pomôžu vám žiť život v plnosti.

V súťaži SHOPROKU však naše meno zaznelo už aj v minulosti. Vďaka Vám sme získali za rok 2014 5. miesto v kategórii Zábava, a za rok 2015 už neuveriteľné 3. miesto v kategórie Knihy a e-čítanie.

Je pre nás veľkou radosťou a zároveň zodpovednosťou napĺňať vaše potreby a prinášať vám knihy, ktoré sa vám páčia. Ďakujeme za vašu priazeň i za to, že vaša vernosť nás dvíha v kvalite našich služieb čoraz vyššie a vyššie. 

Ďakujeme! 

4.4 Užívateľ (8 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

2 Komentáre

  • Gratulujeme k získaniu pekných ocenení! Tešíme sa spolu s Vami a želáme veľa úspechov, ktoré Vás určite budú stimulovať k ďalšej nadšenej činnosti. S pozdravom Katarína A.

  • K získaniu pekných ocenení srdečne blahoželám a teším sa na ďalšiu spoluprácu. S úctou Jano K.

Komentáre