Každodenná modlitba svätého farára z Arsu

Svätý Ján Mária Vianney bol už za svojho života známy svojou zbožnosťou, neúnavným modlitebným životom a láskou k ľudským dušiam. Ako patrón kňazov, spovedníkov a farárov najlepšie pozná nielen ich potreby, ale aj potreby nás, veriacich ľudí, ktorí potrebujeme kňazov na slúženie svätých omší. Denne sa na celom svete koná asi 45 000 svätých omší. Neváhajme preto využiť milosti, ktoré sa nám v nich ponúkajú! Nech sú nám slová svätého Jána Máriu Vianneyho príkladom hodným nasledovania.

Každodenná modlitba svätého farára z Arsu

Ó, môj Ježiš,

uzavieram sa do všetkých svätých omší, ktoré budú dnes na celom svete slúžené, a obetujem ich v spojení s úmyslami tvojho Najsvätejšieho srdca. Volám k Tebe: Zachovaj mi z každej svätej omše jednu kvapku tvojej predrahej krvi na zadosťučinenie za moje hriechy.

Prosím ťa tiež, dožič mi tú milosť, aby som mocou každej svätej omše vyslobodil jednu dušu z očistca, aby jeden umierajúci došiel milosrdenstva, aby sa jeden hriešnik obrátil a aby sa jeden ťažký hriech zmenšil.

Amen.

Produkty súvisiace s touto modlitbou:​

Farár z Arsu
Svätec, ktorý čítal v dušiach Svědek Boží lásky Farár z Arsu

Martina Bednáriková, Zachej.sk

Obrázok: charitaza.sk

0 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

2 Komentáre

  • Výborný príspevok, aj modlitba.

    • Áno, krásna modlitba. Všetko a všetci sú v nej obsiahnutí. Veľa milostí pre každého. Veľmi rada sa ju modlím a teším sa z nej, že máme aj takto možnosť urobiť toľko dobých skutkov a pomôcť toľkým dušiam.

Komentáre