Júnové ovocie v Zachej.sk

Aj vy ste sa tento mesiac tešili, že ste sa dočkali v záhrade prvých plodov vašej práce? Príjemný pocit? Asi áno. My to prežívame zakaždým, keď sa nám v rukách ocitne naša nová kniha, obzeráme,  listujeme, ovoniavame, usmievame sa….

V júni bola ovocím práce nášho vydavateľstva kniha Uzdravený mocou Ježiša. A je to nádherné, keď sa publikácia nepáči len nám, ale zasiahne aj vás.

Bob Schuchts v tejto knihe predstavuje uznávaný a dôveryhodný proces uzdravenia zakorenený v múdrosti Písma a v pokladoch Katolíckej cirkvi. Dojímavou otvorenosťou sa delí o tie najhlbšie traumy: otcovo zlyhanie a rozvod rodičov, zranenie zo zrady, drogová závislosť staršieho brata a smrteľná choroba, strata dôvery v Boha a zápas o vieru. Schuchtsov intímny proces hľadania vnútorného pokoja slúži celej Cirkvi, pomáha ľuďom rozpoznať ich zranené miesta a všetkým zlomeným na duchu nájsť nádej vo vzkriesenom Kristovi. Kniha učí prijímať oslobodzujúcu Božiu lásku, zakúsiť uzdravenie a naplno žiť život v slobode Božích detí.

V našom kníhkupectve sme pátrali aj po ďalších skvelých tituloch, ktoré vyšli tento mesiac a na niektoré by sme ešte raz upriamili vašu pozornosť.

Hitom tohto mesiaca bola, možno trošku zvláštne, ale kuchárska kniha. Prečo? Lebo nie je obyčajná, má pridanú hodnotu, pretože predstavuje jedlá priamo z pápežskej kuchyne a nielen to. Prináša aj rôzne zákulisné informácie z tohto neobyčajného prostredia. Takže Buon appetito s Vatikánskou  kuchárkou.

Čítate žalmy? Chcete preniknúť do ich hĺbky? Tak pre vás je tu kniha Blažený človek, v ktorej Jozef Marhefka ponúka svoje reflexie, aby veľmi zrozumiteľnou rečou pomohol čitateľom preniknúť do ich krásy. Ak chcete žalmy doslova skúmať, tak je tu aj odborný pohľad skupiny slovenských biblistov v knihe Žalmy 76-100. Autori veria, že toto dielo prispeje k ekumenickému dialógu a k lepšiemu poznaniu Svätého písma.

Pre tých, ktorí obľubujú romány  Tessa Afsharová a jej Anjelský chlieb prinášajú biblický príbeh Lýdie – obchodníčky s látkami, ktorá sa stáva prvou európskou  kresťankou.  Ďalším  románom, ktorý sa tento mesiac dostal na naše pulty je o obľúbenom sv.  Antonovi Paduánskom  a skrýva sa pod názvom Ja a diabol.

Nuž a nedá nám ešte nespomenúť  skvelého Ulfa Ekmana a knihu o svätom prijímaní Vezmite a jezte.  A ešte jednu „čerešničku“, ktorou sú aj keď v českom jazyku Myšlenky svatého Šarbela.

Na záver ešte spomenieme roztomilú detskú knižôčku Večerné modlitby, ktorej ilustrácie nás milo prekvapili a rovnako aj krásne modlitbičky určené pre detičky vo veku 3- 6 rokov.

Všetky ďalšie novinky nájdete na našej stránke s novinkami.

Za tím Zachej.sk pre vás s radosťou písala Ami.

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Recenzie Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý kto sa zanechá recenziu.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre