Ježiš je jediný Lekár duše i tela

(Predstavenie novinky Príď a uzdrav nás!)

Príď a uzdrav nás!

Novinka z našej vydavateľskej dielne Zachej.sk vzišla zo spolupráce s kňazom a exorcistom Imrichom Degrom, ktorý už roky slúži ľuďom modlitbami. Nejaký čas v Košiciach, kde pôsobí, viedol aj verejné moderované adorácie za vnútorné uzdravenie a oslobodenie. Medzi ľuďmi boli mimoriadne obľúbené a keď sa konali, kostol doslova praskal vo švíkoch.

A práve texty z týchto adorácií slúžili ako podklad pre vznik knihy Príď a uzdrav nás! a tak sú teraz prístupné nielen v rámci jedného mesta, ale každému, kto chce vykročiť na cestu celistvého uzdravenie a oslobodenia.

Celistvého preto, že nie je vynechaná žiadna dôležitá oblasť nášho života: spolu s Ježišom – jediným Lekárom duše i tela – môžeme prejsť celým svojim životom a odovzdať sa mu takí akí sme. Cieľom týchto modlitieb nie je vŕtanie sa v starých bolestiach a obnovovanie zabudnutých rán. Ide o to, aby sme pred Bohom neskrývali niečo, s čím si tak či onak nevieme dať rady. Je dôležité priznať si pravdu, prevziať zodpovednosť, stáť pre Ním v pravde a s dôverou očakávať Jeho zásah.

Modlitby sú zostavené nielen pre súkromnú pobožnosť, ale rovnako z nich môžu čerpať aj kňazi, pretože sú výborným podkladom pre adorácie zamerané na emocioálne uzdravenie.

Modlime sa s vierou o uzdravenie našich duší!

Príď a uzdrav nás!

Zuzana Ring,

Vydavateľstvo Zachej.sk

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre