Jarný beh Svetielka nádeje už túto sobotu

Pozývame vás pridať sa k virtuálnemu behu na podporu ťažko chorých detí. Odbehnúť svojich 5 km môžete kdekoľvek na svojej obľúbenej bežeckej trati, akýmkoľvek tempom v ľubovoľnom čase, pretože pre nás nie je dôležitý čas, ale to, čo nás spája – veľká pomoc malým hrdinom.  

Malých bojovníkov môžete takto podporiť svojou energiou, odhodlaním, možno aj prekonaním svojich limitov, ale aj finančným príspevkom pre Svetielko nádeje, ktoré už 20 rokov pomáha detským onkologickým pacientom a ich rodinám. Dobrovoľný príspevok má minimálnu hodnotu 5 €. Ak sa rozhodnete poslať viac, budeme vám veľmi vďační. Výťažkom z jarného virtuálneho behu podporíme náš projekt Nový priestor pre nádej, konkrétne budovanie intervenčnej miestnosti pre psychosociálny tím na onkologickom oddelení.

Registrácia na jarný virtuálny beh, ktorý sa uskutoční v sobotu 24.4., je už spustená a registrovať sa môžete na https://marathonbbtour.sk/svetielko-jar-2022

Z vašich časov zostavíme výsledkovú listinu a uverejníme sumu, ktorú sa nám spoločne podarilo vyzbierať. Máme pripravené aj tričká s logom Svetielka nádeje. Do žrebovania zaradíme všetkých zaregistrovaných účastníkov behu a troch z vás odmeníme.

Ďakujeme za vašu energiu, čas a ochotu pomáhať aktívnym pohybom.

Bc. Ľuboš Mellen, Svetielko nádeje

Viac o Svetielku nádeje nájdete na ich webe.

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre