Exkluzívna novinka na Zachej.sk: Útecha verných duší v očistci

Objavte spôsoby, ako pomôcť úbohým dušiam v očistci, vďaka novinke z vydavateľstva Zachej.sk Útecha verných duší v očistci

Niet pochýb, že duše zosnulých potrebujú našu pomoc. Dosvedčujú to nespočetné zjavenia a zážitky svätcov či blahoslavených, ktorí nám pripomínajú, aby sme nemysleli len na pozemské, ale predovšetkým na večné dobro tých, na ktorých nám najviac záleží. A predsa na to tak často zabúdame! Viera v očistec a pobožnosti za duše v očistci nie sú medzi kresťanmi veľmi živé; práve naopak: náš postoj skôr vystihuje známe príslovie „zíde z očí, zíde z mysle“. Ako to zmeniť?

Aby sme rozšírili povedomie o očistci a dušiach, ktoré sa v ňom pripravujú na úplné zjednotenie s Bohom, rozhodli sme sa vo vydavateľstve Zachej.sk vydať novú knihu Útecha verných duší v očistci. V tejto knihe nájdete svedectvá svätých či blahoslavených, ako aj poznatky duchovných učiteľov, kňazov a teológov, ktoré sa odvolávajú na Cirkvou schválené zjavenia a príbehy týkajúce sa duší v očistci. Mnohé z nich vás prekvapia, potešia i zarazia. No najdôležitejšie je, že vám predstavia očistec z úplne nového uhla pohľadu, vďaka čomu bližšie spoznáte nevýslovné utrpenie zosnulých, ktoré je vyvolané spaľujúcou túžbou po láske – Bohu.

Prijmite pozvanie nahliadnuť na miesto, ktoré je pre nás tajomné, a vďaka tomu spoznať:

  • muky, ktoré prežívajú duše v očistci
  • pomoc, ktorú im môžeme poskytnúť
  • vďačnosť, ktorú duše v očistci preukazujú svojim dobrodincom
  • príbehy duší, ktoré boli z očistca vyslobodené
  • svedectvá blahoslavených a svätých, ktorí sa modlili za duše v očistci
  • a ešte omnoho viac

„Modlite sa za nás, samy si nemôžeme pomôcť! Túto pomoc očakávame od vás, neodopierajte nám ju! Vy, ktorí ste nás poznali na zemi, ktorí ste nás milovali, azda by ste teraz mohli na nás zabudnúť? Hovorí sa, že v trápeniach spoznávame priateľa; čie útrapy môžu byť prirovnávané k našim? Zmilujte sa nad nami!

Cirkevne schválenú knihu Útecha verných duší v očistci získate v zľave 20 % do utorka 20.10.2020.

Na ostrie argumentu

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre