Exkluzívna novinka na Zachej.sk: Tajomná sila svätej Filomény

Nahliadnite do tajov života a zázrakov svätej Filomény s prvou rozsiahlou knihou o tejto svätici na Slovensku.

Poznáte svätú Filoménu? Toto jemné a drobné 14-ročné dievča vyznačujúce sa výnimočnou čistotou a krásou spôsobilo v Cirkvi po viac než 1500 rokoch po svojej smrti doslova tornádo. Odkedy bol v roku 1802 v rímskych katakombách objavený jej hrob s nápisom „Lumena Pax Tecum Fi“ (lat. „Filoména, pokoj s tebou“), začali sa na jej príhovor diať nespočetné zázraky a nevysvetliteľné divy. A dejú sa až dodnes.

Nová kniha z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Tajomná sila svätej Filomény približuje túto mladú sväticu tak ako nikdy predtým. Detailným popisom udalostí z jej života, ako aj výpočtom zázrakov, ktoré sa udiali na jej príhovor, predstavuje táto kniha komplexný pohľad na jednu z najzáhadnejších a najzaujímavejších postáv v histórii Katolíckej cirkvi. Pre nás, kresťanov súčasného sveta, je zároveň výzvou nebáť sa hľadať u Filomény pomoc a ochranu v každej životnej situácii, ktorá nás môže postretnúť, a tak oslavovať Boha.

Na 200 stranách knihy Tajomná sila svätej Filomény nájdete detaily o Filoméninom:
  • živote plnom lásky k Bohu
  • odvážnom mučeníctve
  • zázrakoch a divoch, ktoré sa udiali na jej príhovor
  • a ešte oveľa viac

Veríme, že vás svedectvá o zázrakoch, ktoré v knihe nájdete, povzbudia volať k Bohu prostredníctvom svätej Filomény vo všetkých vašich potrebách. Náš Pán prosbu svojho „miláčika“ – svätej Filomény akiste neodmietne.

Novinku Tajomná sila svätej Filomény môžete získať so zľavou 20 % do 18.11.

Byť ako Mária

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre